Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vásároltam a pannonia. Unas...

Kopy01 kérdése:

Vásároltam a pannonia. Unas weboldalról egy Nike Lebron Zoom Witness férfi kosárlabda cipőt és amikor kibontottam olyan szaga volt mint egy ázsia áruház bármelyik cipőjének. Megbízható az oldal? Esetleg van van valami arra utaló jel hogy hamisítvány?

Figyelt kérdés
Néztem képen eredeti képeket róla és minden stimmel , a dobozban is ugyanúgy van minden.

2017. máj. 8. 18:20
 1/4 anonim válasza:
42%

nem akarok troll lenni de cipőt netről venni a legnagyobb badarság.

címkéket nézd, talpragasztást, és a talp ívét, a hamisítványok ott ütnek el legjobban az ereditől.

2017. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a cipő eredeti de az unas weboldalan bármit venni.. hát inkább kösz nem.
2017. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi , hát az ár egyezet és más weboldalakon nem volt ilyen colorway szóval azért rendeltem innen.:/
2017. máj. 8. 18:43
 4/4 anonim válasza:
Én is több cipőt vettem már a netről és soha semmi gond nem volt velük! Persze rizikósabb az esetleges méretproblémák miatt, de vissza lehet küldeni ha nem stimmel. Eredetiségben meg megbízható oldalról kell vásárolni és nem lesz gond.
2017. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!