Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1980 as kék Simson...

Van egy 1980 as kék Simson s50N -em kissé kopott, karcolt de gyári állapotban állapotban nem tudom hogy hogyérne többet, ha lefestem szépen újra matricázom vagy ha ígyhagyom kissé megviseltes kinézetben?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Házilag nem tudod úgy újra fényezni, hogy az megközelítse a gyári minőséget. Ha festés akkor fényezőnél.
2017. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Csináld azt amit sokan mások.

Tank+2dekni lefúj,vadiúj kínai tükrök,láncvédőgumi.

Máris meghirdetheted 150 ért,valami balek úgyis megveszi

2017. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őő :P köszönöm a vèlemènyek tanácsokat! De mondjuk leginkább úgyèrdekelne hogy egy ilyen redeti állapotú motor hogyèrne többet ha ujra van festve vagy ha inkább ugyvan ahogyvan azotais. :)
2017. nov. 26. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha én volnék az érdeklődő,leginkább az érdekelne hogy babrálták-e már a blokkot vagy sem.

Mert általában televágják a legolcsóbb kínai csapágyakkal,és "teljesen felújított"ként promózzák.

Visszatérve a kérdésedre-ha el szeretnéd adni,locsoltasd le igényesen,mégiscsak az első benyomás dominál.

2017. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám eladni jó drágán egy gyűjtőnek, ha tényleg gyári állapotban van, aztán ha nem megy el, akkor lefújnám és eladnám olcsóbban átlagembernek.
2017. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az esztétika másodlagos.Az általános(eredeti)műszaki állapot,és a bontatlan blokk ami komoly értéknövelő tényező.

Ha tele van mindeféle távolkeleti utángyártott sz.rral pakolva,akkor bárhogy csillog-villog egy hozzértő 1 perc után úgyis el fog köszönni.Aki pedig átlagos "falubikernek" veszi annak meg tökmind1 úgy is 100e alatt vesz motort...

2017. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bontatlan a blokk akkor hagyd igy!!!
2017. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!