Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cigányok vették meg a kocsimat...

Cigányok vették meg a kocsimat, és most rám akarnak szállni, mert állítólag elromlott a kocsi miután elvitték, járt már így valaki?

Figyelt kérdés
A kocsinak semmi baja nem volt, megírtuk az adásvételit, elvitték, majd másnak hívott a pasi, hogy a kisunokája majdnem karambolozott, mert elszállt a fél hazafelé, és valahogy biztos meg tudjuk beszélni, ő nem akar ügyvédhez menni.. Na itt mondtam hogy mennem kell, majd visszahívom.. De nem tudom mivel lehet lerízni ilyenkor őket? Félek, hogy bosszút állnak.. A kocsi amúgy olcsó volt, 200 alatt.. Járt már így valaki? Tudják sajnos hogy hol lakok, mert innen vitték el a kocsit. Mit lehet tenni, amivel tényleg leszállnak rólam..?
2017. nov. 27. 19:26
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
másnap (elírtam)
2017. nov. 27. 19:26
 2/26 A kérdező kommentje:
kicsit ideges vagyok, sok helyen elírtam, de remélem értelmezhető
2017. nov. 27. 19:27
 3/26 anonim válasza:

200 -ért ügyvéd? Több e lenne nekik a költség.

Ha tényleg korrekten adtad el akkor nincs mitől tartanod.

2017. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igen korrekten, csak félek hogy idejön és valamit tönkretesz éjjel, vagy mittudomén..... ismerjük őket
2017. nov. 27. 19:34
 5/26 A kérdező kommentje:
bosszúból
2017. nov. 27. 19:34
 6/26 anonim válasza:
59%

Most mondjam azt, hogy ennyi eszed van?

Én tuti nem mennék el csak rendőr ismerőssel, másképp tuti rád húzzák a balhét, mert addig fognak ütni.

A kisunokája, na persze.

2017. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Ezt eljátssza mind , arra mennek hogy berosálsz kifizeted a nem létező kárt és a gép is az övék mert eljönnek páran . Aztán a parkolási meg bírságokat költségeket fizetheted mert nem írják át . Jelentsd ki az önkormányzatnál és koptasd őket . Aztán a másik változat hogy széthajtják vagy betörtek vele baleseteztek és elhajtottak ... A tróger egyenlő cigány , legjobb ezek után nem veszel sem adsz el nekik semmit bárhogy gáspárgyőzőzik akármelyik ...
2017. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
64%
Kérjenek szakértői véleményt, majd az megállapítja hogy rossz volt e fék, vagy csak hazudoznak össze vissza.
2017. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Cigányoknak ezért nem adok el kocsit,kerülöm őket. Sajnos az olcsó szarok után sok mocsok fut ,nehéz kiszűrni őket de pont ezért nem szabad leállni velük. Mind ezt csinálják,haverom 60 EZERÉRT !! adott el nekik egy kirohadt szart,rendesen adás-vételivel át sem íratták ,utána még neki volt problémája ráadást még a 60 ezerért vett roncsra kitalálták h eszi az olajat. Egyébként a motor jó volt de ennyiért ha enné is,mi lenne?! A másik aranyszabály h soha ne a házadhoz hívd őket,beszélj meg egy tesco,aldi benzinkút parkolót stb soha ne hívj senkit oda. Jogilag semmit nem tehetnek,aláírta az adásvételit mehet a k anyjába,csak most ki vagy téve a folyamatos zaklatásnak. Ha nem hagynak békén tegyél feljelentést,a papíron az Ő címük is szerepel.
2017. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
köszi, ha tudtam volna hogy cigányok, akkor nem hívom ide őket.. :( amikor megláttam, akkor meg már nem mertem elküldeni, mert azt mondta messziről jöttek, ha csak azért elküldöm mert cigány, akkor már ott megvert volna..
2017. nov. 27. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!