Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, bírjátok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bírjátok az ilyen nőket, akiknek nincs semmijük, de így reagálnak? , , A páromnak se pénz, se lakás, se kocsi, valamire való munkahelye sincs. Dolgozik, de nem valami nagy szám amit csinál, állítólag szereti. Lehet ilyennel tervezni a jövőt? "

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 9. 15:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nekem már az sem tetszik, hogy azt mondja, ilyennel tervezni a jövőt. Mintha valami féregről beszélt volna. Vannak ilyen nők, akik embernek sem tekintik az olyas pasikat, akiknek nincs lakásuk, autójuk? Ennyire durvul a világ, vagy csak éppen olyanba botlottam ebben a kérdésben, aki nőnek nem igazán nevezhető?
2014. júl. 9. 15:57
 2/16 anonim ***** válasza:

ez tipikusan a pasi eltartja(értsd:kocsi,lakás,stb) ő pedig dolgozik,hogy egy állönálóságot fentartson,és minden pénzét magára költi,hogy tetszen neked,magának.

lehet vele közös jövőt tervezni,csak nehogy belekezdjen egy önmegvalóstásba.

2014. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kettőt találhatsz.
2014. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Most birni emiatt nem fogom, de most ezzel mi baj van? Megmondja nyiltan, hogy mi a baj, sokan ezt nem teszik meg, hanem majd "jojon ra a fiu miert hagytam el". Amugy eleg logikus, hogy van ketelye egy nonek, ha ilyen a parja. En ha no lennek, alapbol ossze se jonnek semmirekello fiukkal.
2014. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Valaki azt súgja már meg nekem, hogy ha megnéztre az oldalt, amit linkeltem, mit jelent a két kéz mellette, hogy az egyik ,,ott van", a másik meg ,, na neee"? Első 12, másik 52 kezet kapott. A na neee, azt jelenti, hogy ne tervezzen vele? Vagy mit? Mert ha azt, akkor támogatják, hogy gazdag pasi kell.
2014. júl. 9. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de arról szó sincs, hogy a nönek sincs semmije.


Egy olyan férfivel kezdeni, aki se nem dolgozik, se nincs pénze, nem lehet családot tervezni, mert egyedül a nö keresetéböl nem él meg egy család, ahhoz minimum a két kereset kell.


Ezen kivül egy olyan férfi, aki ingyenélö, az emberileg sem lehet valami értékes valaki.


Én egész biztos nem terveznél egy léhütövel jövöt, ahhoz, hogy ne legyen teljesen kilátástalan a jövöm, olyan ember kell, aki nem csak várja a sült galambot a szájába, hanem tesz is valamit érte.

2014. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha nincs lakása, már semmirekellő? Nem lehetne végre egyszer a lakást akár közösen is megteremteni? Ez olyan nagy kérés egy pasitól a nő felé, hogy közösen építsenek jövőt és ne csücsüljön lány bele a jóba?
2014. júl. 9. 16:02
 8/16 A kérdező kommentje:
Olvade l: dolgozik a pasi, csak nem what is that munkahelyen, amit a nő elvár. Csak nem tudom milyen jogon. A nőnek nincs szinte semmije, én átnyálaztam a válaszokat és ez derült ki. De el akar várni ezt meg azt.
2014. júl. 9. 16:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Dolgozik, de a munkája nem egy nagy szám. Ő szereti.


Ennek a mondatnak melyik szakaszából derül ki hogy nincs munkája, vagy hogy ingyenélő? Lehet hogy társadalmilag hasznosabb munkát végez mint ti összesen együttvéve.

2014. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sokan így reagálnak erre:


,, nem terveznék vele közös jövőt, mert ebben az esetben nem vagy neki olyan fontos, hogy továbblépjen a hobbiján és rendes munkahelyet találjon,"


Tehát nekem ebből az jön le, ha a pasi szereti a nőt, akkor ezt úgy mutatja ki, hogy zsíros munkahelye van és a nő alá tol mindent. Hm, szép kicsi világot élünk...

2014. júl. 9. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!