Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jopgosítvány szeretnék cseréln...

Jopgosítvány szeretnék cserélni kormányablakban mivel új kategóriát szereztem, kell előzetesen időpontot foglalnom vagy csak bemegyek és elintézik?

Figyelt kérdés
Köszi!
2017. nov. 28. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész, megmondod, hogyy kategóriabővítés miatt vagy ott. Aztán elintézitek a papírmunkát és amíg megjön az új jogsi a régit tudod használni.
2017. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oké de akkor nem szükséges időpontot foglalnom? Nem tudom most hogy működik de legutóbb ott veszekedett velem a a nő hogy mi az hogy nem foglaltam időpontot és hogy csak úgy ide pofátlankodok.
2017. nov. 29. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se a C-nél se az E-nél ne foglaltam időpontot. Bementem, kértem egy sorszámot és annyi.
2017. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Okmányiroda függő a dolog, de elsősorban mindíg azokat hívják be, akik időpontra érkeztek. Ha csak úgy odamész, ki kell várnod egy olyan időpontot, amikor valaki nem érkezett meg és be tudsz menni helyette.
2017. nov. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb időpontot foglalni? Megfelelő honlapon 1 perc és tuti nem kell várnod, egyből megfelelő ügyintézőhöz kerülsz stb. Miért problémázol azon, hogy egyszerűsítsd-e az ügyintézést
2017. nov. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

LEHET időpontot foglalni.

Minden irodában van egy időtartam, amikorra lehet, a kérdés csak az, mennyire telített (mikorra kapsz).

De mivel jogsit bármelyikben lehet ....

2017. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell időpontot kérni előre, az csak porhintés...bemész félfogadási időben, sorszámot húzol a megfelelő ablakhoz, kivárod azt a kis időt, oszt jónapot.


..bemegy, elintéz, kijön...ennyi.

2017. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Foglalj időpontot - akkor biztosan sorra kerülsz és várni sem kell sokat.
2017. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!