Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fűtés probléma alapjáraton...

Fűtés probléma alapjáraton nem fűt máskor jó a fűtés jó meleget fúj mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Adott egy Audi a3 2001-es 1.6 benzines amikor alapjaroton jár a motor hudeget fúj de menetközben vagy gázt adok akkor már fújja jól a meleget a víz hőmérséklet be áll 90 fokra szépen és nem ingadozik egyáltalán minden rendbe van benne hűtő víz normálisan... Menet közben jó forró levegőt fúj de ahogy meg állok egyből hideg... amúgy digi klímás válaszokat előre is köszönöm
2017. nov. 30. 12:49
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Levegős a rendszer
2017. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy kevés benne a folyadék.
2017. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk termosztát csere volt
2017. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez van az audi a4 1.6-nál,már átmosattam a rendszert is,légtelenítettem,a hűtőfolyadék hőmérséklete is hamar beáll 90 fokra és még is gyenge a fűtés.

Még elől ahol az első szélvédőre fúj.ott elfogathatóan meleget fúj,de középen az utastérbe bizony csak langyosat fúj.Sokat bújom ezzel kapcsolatba a nettet és van aki azt mondja,hogy vízköves a radiátor,de szerintem ritka aki csapvizet használ egy személykocsinál,2003-as a kocsi tavaly óta van nálam úgy hogy nem tudom az előéletét,hacsak a korrózió miatt nincs leszűkülve a radiátor belseje és ezért kell pörgetni a motort,hogy legyen akkora nyomás,hogy áttudja a szivattyú nyomni a hűtőfolyadékot a radiátoron és akkor melegebbet fúj.

Lehet radiátort kellene cserélni,de az meg nem kis meló,le kell bontani érte az egész műszerfalat.

Az audim elődje egy F-es astra volt,olyan meleg volt benne,hogy pólóban lehetett télen vezetni,kellet nekem audi.

2018. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!