Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a magyarok magyrésze...

Ha a magyarok magyrésze németautó mániás, lehetséges hogy használtautó vétlekor célszerűbb mondjuk olasz vagy svéd autót venni mert az kisebb eséllyel van visszatekerve?

Figyelt kérdés
Épp most néztem totalcaron egy videót,amiben egy csávó megmutatta hogy kell visszatekerni egy kocsit,és a totalcaros úriember megofgalmazta azt is hogy magyarország nagyrésze a 3 prémium egyikét veszi ha törik,ha szakad,vagy minimum egy vw-t esetleg opelt a lényeg hogy német legyen.És a legnagyobb számba a fekete nepperek ezeket hozzák be,újítják fel,és tekergetik vissza.Akkor lehetséges hogy a minőségibb becsületes autóvétel szempontjából célszerűbb egy olyan nemzet autómárkáját megvenni,ami kívülesik ezeknek a hatókörén és kisebb eséllyel van visszatekerve?Vagy felesleges ezen gondolkodni?

2017. nov. 30. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges , a csalás nem márka függőjelenség . Az a biztos ha személyesen vesz magának külföldi megkímélt leinfózható gépet az ember . Itthon is ki lehet fogni jókat de alaposan utána kell járni a tényeknek .
2017. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gondolatmenet így hülyeség. Meg lehet fogni úgy is, hogy mivel a svéd kocsi nem divat ezért nehéz eladni, így inkább visszatekerik, hogy csábítóbb legyen...
2017. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kutya, másik eb.
2017. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindent tekernek. Hidd el.
2017. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem neppertől kell kocsit venni, hanem magánembertől. És nem olyantól aki fél éve vette és már szabadulna tőle ,kamu indokokkal ,hanem akinél évek óta megvan a kocsi vezeti a szervizkönyvet látod miféle ember ,napi használatos a kocsi stb..Garancia ott sincs ,de sokkal valószínübb ,hogy nincs susmus csalás,ami a kereskedőknél alap.
2017. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én nevemben ne beszélj, mert nem vagyok német-mániás!


Amúgy meg ennyi erővel akármelyiket visszapörgetik, mert inkább hisznek sokan a csalós km állásnak. Inkább ez az oka, és nem a német-imádat.

2017. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tavaszi/őszi óraátállítás minden eladó autóban nyomot hagy. Származásától, típusától függetlenül.
2017. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Állapotot veszel 10 évnél idősebb kocsinál.


Az én Opelemet 220 ezerrel vettem, egy jót röhögtem, miután elszólta magát a kereskedésben az eladó, hogy a főnöknek ez volt a rohangálós autója éveken át. Szerelővel mentem, megnézte a dolgokat és úgy indítottunk, hogy mínusz 60 ezer az árból, a km állást pedig inkább ne forszírozzuk. 440re tartották, leakciózták 380ra, 300ért elhoztuk. A ráfordított javítási költségek, kötelező cserékkel együtt 50 ropi volt.

Magánembertől a tuti venni, a szomszéd bácsi a kis swiftel a 3 kmre lévő áruházba járt bevásárolni hetente, garantált 90 ezer km volt benne. :)

2017. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az óratekerés mindenféle autót érint. Ha zavar akkor kérdezd le a kinézett autó km történetét és érdeklődj a márkaszervizben is hogy mit tudnak róla. Ezzel közelebb kerülsz az igazsághoz.

Amíg egy átlag magyar pár százezer forintból sportos és makulátlan állapotú kevés kilométeres autókról álmodozik addig lesz óratekerés és wd40-es karceltüntetés is.

2017. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!