Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nyomos indokot irjak a...

Milyen nyomos indokot irjak a kerelmhez?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a kormanyablakba a vezetoi endelyemet csinaltatni.

Am kategoriara megvolt de levizsgaztam B kategoriara is.

Es szeretnek kerelmet irni, hogy soron kivul legyartsak a jogositvanyom. (Igen lehet ilyet)

De az ok amiert szeretnem, hogy sofon kivul legyartsak az nem tul nyomos.

Nincs valakinek valami otlete, hogy milyen indokot irjak a kerelembe?

Nagyon fontos lenne nekem!!’



2017. nov. 30. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérelmeket el sem bírálják, mert akkor az átfutási ideje sokszorosára nőne és így elvész az egész lényege. Habár simán el tudom azt is képzelni, hogy benyújtod a kérelmet és tényleg elbírálja valaki, de akkor szinte biztos, hogy lassabban fogod megkapni, mint normál ügyintézéssel.
2017. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Írd, hogy munkavállaláshoz szükséges a jogosítvány. Olyan munkakör, amelynek feltétele a jogosítvány bemutatása.
2017. dec. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
Írd, hogy "naon-naon szeretnél még szünet előtt felvágni az isiben, hogy meglett a jogsi és elhoztad a családi Ignácot" tuti megmelengeti a szíveket. Egyébként nem értettem soha, hogy azt az 1-2 hetet miért nem lehet kivárni
2017. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!