Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget kérnék hogy eszterg...

Segítséget kérnék hogy esztergomba hova jelentkezzek autó iskolába? Ha lehet indokot is kérhetnék hogy miért oda jelentkezzek, eléggé bizonytalan vagyok és nem szeretnék s***fej oktatót.

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Dakar.

Sokan szidják, de ha jó oktatót fogsz ki, akkor minden menni fog. :)

Pataki Norbert, és Patkó Péter (úgy emlékszem, így hívják őket)

Ők ketten a legjobbak, anno én is, és több ismerősöm is náluk tanultunk :)

én elsőre átmentem. És az összes náluk tanult ismerősöm is. :D Egy bukott meg, de saját hibájából. Türelmesek, jó fejek, ők oktatnak, nem csak lehúznak. :D Eleinte, mikor az 50 perc alatt ezredjére fulladtam le, akkor sem volt kiabálás, vagy valami, hanem el lett viccelve némileg a dolog :D :)



Egy volt osztálytársam a Rutinnál volt, R.László volt az oktatója (a vezetéknevére nem emlékszek, csak hogy R-el kezdődött :D), ő is elsőre átment, és dicsérte nagyon az oktatóját!


A többi iskolát nem ismerem, azokról nem nyilatkozom :)

2015. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Pataki Istvánt fogtam ki a Dakarnál és nagyon sz*r volt.
2015. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dakarba jártam én is akkor még más neve volt (nem emlékszem mi) Sokan szidják, én sem mondom hogy korrekt egy iskola, de oktatási szempontból ha jót fogsz ki akkor le a kalappal előttük mert az elméletet jól oktatják. Gyakorlaton egyedül Pataki István az aki nem egy épp elméjű ember igaz őt tesóm fogta ki sajnos 10 évvel ezelőtt még, akkor el is ment tőle 3 alkalom után. Én az öreg Csurgai Zoltánnál tanultam aki igaz kemény ember de jó fej és határozottan oktat, igaz volt egy bukásom nála ott én voltam a hülye, de egyébként anyagilag többe fog neked kerülni mint amit az elején mondani fognak ezt közlöm veled, de nem egy rossz iskola.


Másik amit dicsérnek a Molnár iskola ami van. De én még a Rutint merem ajánlani, ami szintén egy jó iskola. Ott a gyakorlati oktató Porubszky Ferenc az aki még nagyon jó, ő tanított engem is bár ő nekem targoncavezetést tanított és határozottan egyszer elmondta mit hogyan kell csinálni, még a leghülyébb ember is megértette elsőre. Igaz oda mindenki úgy ment hogy tudott már vezetni autót mert targoncához azért kell némi autó vezetési tapasztalat nagyon alapvetőek persze, de azt is az egyetlen embernek is szépen eltudta magyarázni és elsőre meg is értette.


Én ezeket javaslom neked, az már a szíved joga hogy melyiket választod.

2015. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Molnárról én többször hallottam, hogy lehúzós... Csak nem tudom, hogy az a tanuló mondja, aki béna, és emiatt húzódik el, vagy hogy tényleg az-e... :D 2 ismerősöm járt oda, mindkettőnek majdnem 1 évig tartott az egész hercehurca (7-8 hónap vezetés heti 1-2-3 alkalommal... gondoljátok az mennyi plusz óra...).
2015. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!