Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanában kell kezdjek...

Mostanában kell kezdjek vezetni a "Virágpiac" tanpályán. Én a Petőfi híd budai hídfőjénél dolgozom. Megmondanátok kérlek, hogyan juthatok el a pályáig? Ja, és hogy kb mennyi idő egy ilyen út?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudtok más pályát (ahol Csigás oktatók tanyáznak) Újbuda és Zugló között, azt is megköszönném.
2010. jún. 1. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A Csáktornya parki tanpálya is elég közel van, mert 14 kerület.
2010. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először a 6ossal elmész a Móricz-ra, és ott át kell szállni egy buszra aminek nem jut eszembe a viszonylata.. :S De ha beírod az útvonal-tervezőbe a címet akkor ki fogja dobni. Olyan 15-20 perc a busszal ha jól emlékszem (már rég volt)
2010. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Csigás oktatók dögöljenek meg.
2010. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40es busszal kell menni.Mindkettő jó.piros és fekete is elvisz ill megáll ptt.Nem tudom hirtelen a megálló nevét. Pirossal asszem a harmadik.De ha megkérded az oktatód biztos megmondja mivel menj:)
2010. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Madárhegy a megálló neve, pl. 240E busz,a harmadik megálló, de ne ijedj meg, ha menet közben úgy éreznéd már kimentetek a világból, ott lesz az :)


a BP-i bérlet jó, kieg. jegyet tehát nem kell váltanod. Ha minden ok (nincs dugó, stb...) kb. 10 perc alatt ténleg ki lehet érni a Móriczról

2010. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!