Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy kerültek a Petőfi hídra...

Hogy kerültek a Petőfi hídra a kölyökmacskák?

Figyelt kérdés

Ma délután 14 óra körül kis híján balesetem volt három cikázó kölyökmacska miatt a Petőfi híd kellős közepén a Budáról Pestre vezető sávban. A három macskából egy már félholt volt, azt többen is kerülgették, kettő viszont zavarodottan ugrált a sávok között.

Kérem, CSAK az válaszoljon, aki akár tömegközlekedőként, akár autóvezetőként látta az eset forrását, esetleg utóéletét. Tippeket nem kérek, mert én is tudom, hogy nem maguktól kerültek oda. Szemtanúkat keresek, bár hülyeségnek és apróságnak tűnhet, de eléggé fontos nekem ez a kérdés itt nem részletezendő okokból. Minden értékelhető információt felpontozok.


2011. szept. 8. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
pont azidőtájt jöttem át a villamossal, de a másik oldalon ültem, szóval a pestről budára irányt láttam.
2011. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
56%
A választ nem tudom, de engem az ilyen dolgok rettentően megráznak, borzasztónak tartom.
2011. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem fogod tudni elkerülni az offokat, én most csak azért írok ide, hogy bekerülj a megválaszoltjaim közé és könnyebben kövessem a témát, mert engem is érdekel. Mélységesen fel vagyok háborodva. Nem hülyeség és egyáltalán nem apróság.
2011. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Hogy kerültek a Petőfi hídra a kölyökmacskák?



ODAVITTÉK ŐKET!!!!

2011. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyjuk beköltözött a híd alá, pesti oldalon, középtájon, a Duna fölötti részen van a macskafészek.
2011. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Én pont akkor villamossal utaztam az általad írt, megegyező irányba, és láttam is az egyiket... tarka volt, a terelővonalon kóborolt. Többet nem láttam, bár elég nagy tömeg volt, meg nem is igazán azt néztem. Sajnos többet én sem tudok.
2011. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nem vihetné el onnan valaki szegényeket??
2011. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Jaj, nem vihetné el onnan valaki szegényeket??"

Honnan?

Szerinted, még mindig ott vannak?

2011. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!