Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll meg a henger?

Miért áll meg a henger?

Figyelt kérdés
Van egy 5-ös passat-om. 17 éves, használtan lett véve. De ratérek a problémára. Benzines autóról van szó. Kb. Egy éve folyamatosan megáll egy henger, nyáron van amikor 2 is. Próbaltam már kipucolni a gyertyakat is, egy ideig jó volt, és megint megaállt. Akár hányszor kipucolom a gyertyát, megy egy kicsit, nekiáll kihagyni, és újra megáll. Altalában mindig a négyes, vagy a hármas hengernél van a probléma. Amikor kiszedem a gyertyát tiszta kokszos. Szó szerint fekete. Volt cserélve rajta minden e problémát okozó alkatrész rajta, de így sem bírta sokáig. Szimeringek is cserélve voltak, az utan kb fél évig jó volt, és megint elkezdte ugyan ezt. A gyertyákat folyamatosan dobaltam ki, mert tönkrementek. Hengerfej is meg lett köszörültetve. Gyújtókábelek is voltak cserélve nem is egyszer. Mit tehetnék még? Amikor beindítom, akkor kicsit kihagy, megy egy darabig, leall egy henger, és olaj jön a kipufogóból. Ez lehet a probléma, de hogy kerül a hengerbe olaj? Meg szerintem ha be is kerül, annak el kéne égnie nem? Ez lehet ténylegesen a probléma, vagy valami más? Kérek tanácsokat. A válaszokat köszi!

2017. dec. 2. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy normális szervizbe kellene elvinni, mert nem jól lett ott vmi megcsinálva.
2017. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 év alatt még nem adtad el? :)

én már rég túladtam volna rajta...

2017. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hátha eszi az olajat az olaj lehúzó gyűrű miatt, akkor nincs mit csodálkozni. És akkor sok olajat is eszik.
2017. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!