Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétvégén megyünk a családdal...

Hétvégén megyünk a családdal Bécsbe a vásárba mondták nekem hogy ott lesznek ilyen parkoló házak nem tzdja valaki ott milyen árak vannak ha ott. Hagyom a kocsit? Esetleg ingyenes parkoló a városhoz közel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt egy lista a parkolóházakról és árakról:


[link]

2017. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én legutóbb az Erdberg P+R parkolóban álltam meg és vettem B(écs)KV napijegyet :-)


[link]


Nem ingyenes, a honlap szerint most 3,4€ a napijegy, de szerintem messze a legjobb választás vásározáshoz. Autópályához közel van, addig nekem még nem volt dugó, az U-bahn sűrűn jár, így gyorsan be és vissza lehet jutni.

Este amikor a legnagyobb tömeg volt a vásárban és a belvárosban csak felszálltunk az U-bahnra, talán 15 perc volt a menetidő a parkolóig, onnan meg nyíl egyenesen haza, dugó és megállás mentesen. Szóval én ezt ajánlom.

2017. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!