Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani megbízható...

Tudtok ajánlani megbízható használt autó kereskedést? Dunántúl elsősorban. Esetleg Budapest és környéke?

Figyelt kérdés
Egyszerűen röhej milyen nyilvánosan csalnak minden adattal!Magyar autót keresek,de lassan ugyanott tartunk mintha kintről behozottat néznék.Szerencsére van lehetőség kicsit belelátni az adatokba,így kiderül az 1.gondos gazdás sérülésmentes, sz@rrá volt törve a 3. Kft -nél és sorolhatnám..
2017. dec. 5. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan kereskedővel, akiből nem néztem volna ki kisebb-nagyobb csalást... 1 éve keresgéltem autót, jártam kb. 5 kereskedőnél, hát vicc... Volt, amelyik 214.000 km-rel árult egy Hondát. 1 hónap múlva már csak 199.000 volt benne. Gondolom rükvercben ment egész hónapban!
2017. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Márkakereskedő használt autós részlegét érdemes nézni, ott is beleszaladhatsz bármibe, de a kereskedés nagy valószínűséggel 5 év múlva is ott lesz.
2017. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a márkakereskedéseket javaslom. A legtöbbjük beszámított autó, de van sok olyan is amit ott vettek majd oda vittek vissza, vagy csak lecserélték újabbra. Ott sok a magyarországi, első tulajos autó, én ezeket ajánlom + garanciát is adnak rá (én így vettem H Astrát egy Opel márkakereskedésben)

A kereskedőknél (murvás placc pottyantósnyi bódéval) 90%-ban külföldi autót találsz és sajnos a legtöbbel trükköznek is hogy a külföldön széthajtott-törött autó eladható legyen. Én ilyen helyre be nem teszem többé a lábam.

2017. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!