Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jeep Grand Cherokee 2002 es...

Jeep Grand Cherokee 2002 es 4.7 v8 motordiagnosztikai lámpa világit indítás után is de normálisan funkcionál minden. Mit tegyek? Szervízeseknek jelenleg nincs idejük megnézni.

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 11:03
 1/4 anonim válasza:
Nálunk a motordiagnosztika amikor világított,megállapították,hogy lamdaszonda hiba,de nem tudták vállalni cserét csak 1hétre rá.Közben történ egy olajcsere,azóta nem világit a jel.Szóval valószínű a lambdaszondának kutya baja.
2017. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menjél vele, de ne tedd ki nagy igénybevételnek a motort és legyen nálad tréleres telefonszáma.
2017. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barmelyik szervizben ki tudjak olvasni a kodot. Megallsz barmelyik szervizben, adsz egy kis kenopenzt a csavonak, kiolvassa a kodot, a kodot neked megmondja, te kiguglizod a kodot es a tudas birtokaban mehetsz utadra.


A fonokom Jeep-jeben is most gyulladt ki a lampa, nekem van otthon motorkod olvasom. Kiolvastam neki, hogy P0128, ragugliztam, hogy a termosztattal van valami es jovohetre csinalt idopontot a szervizben.


Ha a kod valami aprosagra utal, akkor raersz a szervizre varni, ha valami komolyabb gond van, akkor tudod hogy inkabb mesz busszal.

2017. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és lenne még egy kérdés is.Közben kiderült hogy vezérműszijjat kell cseréljek mert kicsit elhasznalódottnak néz ki.Meg tudná valaki mondani hogy kb.mennyibe fáj ez és van e olyan amit nem szeretnek kicserélni mert nagyon drága vagy bonyolult viszont kell hogy tovabbra is jo legyen?
2018. jan. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!