Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm motort/robogót...

Milyen 50 ccm motort/robogót vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves leszek hamarosan és le szeretném tenni az AM jogsit. Ezzel még nincs is baj de érdekelne egy két dolog.

Milyen motort vegyek?

Hogy ellenőrizzem a műszaki állapotát?

Milyen felszerelés kell hozzá? ( Sisak, kesztyű...)

Meg úgy általában mit kéne tudjak ami fontos? ( Hülyén fogalmaztam tudom)


És a legfontosabb: milyen motort vegyek?

150 000 ft van rá.



2017. dec. 6. 14:03
 1/8 .,,.,,.,, ***** válasza:
100%

Attól is függ hogy mire használnád.

Ha suliba járni akkor 4T, de ha akarsz vele az erdőbe vagy ilyesmi helyen szórakozni akkor 2T.

Automata vagy manuális vàltóst akarsz?

Felszerelésnek elég egy bukósisak, egy pár kesztyű, meg esetleg egy láthatósági mellény.

2017. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapesten suliba járásra használnám. Manuális vagy automata váltós a jobb szerinted?
2017. dec. 6. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ mire akarod használni és hol?

Ha városban járkálni, sima aszfalton, akkor a robogó a legjobb.

Ha földes, lankás, murvás helyeken akarsz motorozni, akkor krossz motor jó.

Ha pedig hosszabb távokra akarsz városon kívül, akkor túra motor jó, esetleg túra robogó.

Sisak alapvető, de megfelelő védőfelszerelés is ajánlott, kesztyű, lábvédő, motoros ruha. Bár én ilyeneket sose használtam.

A műszaki állapot felmérést el lehet sajátítani, ha vki jogsit szerez, akkor már értenie kell a motor technikai felépítéséről. A karbantartást is el lehet sajátítani, hogy biztonságosan tudj közlekedni.

2017. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapesten szerintem elég egy robogó. amit néztem még de kicsit többe kerül az egy Yamaha tzr 50. Csak az a gond hogy sehol sem találtam használt piacon. Milyen oldalakat érdemes nézni?
2017. dec. 6. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval azt szeretném kérdezni még hogy hol lehet tzr 50-et venni?
2017. dec. 6. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Yamaha Neos lenne a legjobb, automata mind. A legújabbak négyüteműek a korábbiak kétüteműek. Jofogas.hu vagy hasznaltmotor.hu
2017. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem szervízigényes motorok emiatt is nagyon jók
2017. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. dec. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!