Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen parkolóbérletet igényel...

Milyen parkolóbérletet igényelhetek?

Figyelt kérdés

A következő bérlettípusok közül melyik vonatkozik rám, ha a külvárosban lakok?


Lakossági bérlet

Munkavállalói szektorbérlet

Szülői szektorbérlet


A lakossági bérletre gondoltam, de nem tiszta, hogy azt csak a város lakossága igényelheti vagy a külvárosban lakók is? Mi a különbség a munkavállalói és a szülői szektorbérlet között? Munkavállaló vagyok és szülő is egyben. A weblapon nincs leírva, hogy mit értenek alatta.



2017. dec. 6. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a google nagykanizsát adta ki ilyen bérletekre, ott le van írva. a lakossági bérletet úgy kell érteni, hogy bárhova vonatkozik. a munkavállalói szektorbérlet, ahogy a nevében is benne van, a munkahelyhez legközelebb eső parkolók "szektorát" engedi használni(azt nem tudom, mekkora területre kell itt gondolni), a szülői pedig arra érvényes, hogyha egy iskola környékén lévő parkolókat szeretnéd használni, ha a gyereket viszed oda. ebben az esetben csatolni kell az igénylőlaphoz az oktatási intézmény igazolását.
2017. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah, meg tovább nem néztem, de gondolom a munkahelyihez is kell egy munkáltatói igazolás, hogy te itt meg itt dolgozol, és ha veszel egy ilyen bérletet, akkor azzal a szektorba eső parkolókat használhatod.
2017. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!