Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift1996 5ajtos, vettembele...

Viktor54321 kérdése:

Swift1996 5ajtos, vettembele elöre elektromos ablakot és hozzá a kapcsolot de nekem nincs bekábelezve! Viszont nem tudom be kötni. Mire köthetem rá ami el birjam Es hogy kell e még vmi hozzá? Csatlakozokat nem kaptam

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen ablakemelőt vettél. Pozitív meg test kell neki. Nem egy bonyolult dolog. Aztán lehetnek átkötések az ablakemelők között is de mondom ehhez tudni kéne a típust.
2017. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kis kábelezéstől megijedsz, inkább bízd a feladatot egy autóvillamossági szerelőre. Alapvetően test és pozitív kell hozzá. A gyári ablak esetében a motor két pólusát alaphelyzetben testen tartja a kapcsoló, aztán iránytól függően az egyik, vagy a másik pólus lesz pozitív a kapcsoló nyomvatartásakor. Ez egy kapcsoló esetében 5 db kábelt jelent. Nekem alapból elektromos ablakos, a kapcsolókat cseréltem le és helyeztem át, azért tudom. Utólagos dolgoknál én az akkuról egy biztosítékon keresztül vinnék be pozitívat, a gázpedál felett át lehet húzni a szükséges kábelt, testet meg sok helyen lehet találni. Ha a biztosítéktáblán van helye az elektromos ablaknak, akkor oda próbálnám meg bekötni.
2017. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor kap egy pozitivot biztositékal kap egy negativot, meg egy testet a kasznyihoz valahová és a 2 kábel az ablakenelöröl
2017. dec. 6. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam szólok, hogy a legtöbb autóban a negatív és a test egy és ugyanaz!

Keress fel egy szerelőt!

:D

2017. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De te irtad hogy 5 kábel van! 2 kábel a motorrol 2 kábel a pozitiv negativ. Es a maradék egy kábel ? xD 😂😂
2017. dec. 6. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajjaj itt gondok vannak. Alap esetben elég 2 kábel hozzá test meg + a kapcsolóra kötve és ő elvégzi a polaritásváltást. Általában. Persze nem mindig. Ezért jó lenne egy kép róla ha segítséget szeretnél. Van amikor egy motorra több kapcsoló van kötve. Pl központi záré. De ha már a negatív meg test fogalmával nem vagy tisztában tényleg ne állj neki. Mert el ia durranthatsz valamit. Benzines autónál az meg nem célszerű. Pingálj ide vmi képet hátha az alapjábn tudok mondani valamit
2017. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy a dolog, akkor ne kísérletezz vele, mert csak kárt teszel az autódban! Viccen kívül mondom!
2017. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!