Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alábbi két model közül melyikb...

Alábbi két model közül melyikben van a sofőrnél elől több hely? 196 cm magas vagyok. Kisautót szeretnék következőnek venni. Honda Jazz vagy Civic? Korban 2004 - 2007 között.

Figyelt kérdés

#Civic #Honda Jazz #magas sofőr
2017. dec. 6. 23:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat előre is! Egyébként 'titkos' figyeltem még a V Golf.
2017. dec. 6. 23:53
 2/5 anonim ***** válasza:
golf egy hangyafasznyit nagyobb mint a cicik de hogy a jazz mit keres itt az rejtély
2017. dec. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondta, hogy ő azt vett. (magas mint én) köszi :)
2017. dec. 7. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A Golf 5-ben tényleg rengeteg hely van, nekem is egy nagy pozitívum volt, amikor megvettem. A 185 centimmel még simám beülök magam mögé, szóval nagyjából mindenki befér mögém, mert az ismerősök között nincs sok magasabb, mint én, a családban meg pláne. Az Audikban még ma sincs ennyi hely, ők a csomagtartó nagyságát fontosabbnak tartották. Ötös Golftól felfele tök jó a helykínálat, de a 4-es nagyon kicsi, oda már beszállni nem tudok, annyira kevés hely van.
2017. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Wow, nem is gondoltam volna. Erről nem olvastam csak hogy valószínűleg elférek benne. (V Golf)
2017. dec. 10. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!