Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékolajtartályba téli szélvédő...

Fékolajtartályba téli szélvédőmosó?

Figyelt kérdés

Mekkora baj ha a fekolaj tartályba öntöttem a téli szélvédőmosót?

Azonnal kiderült a hoba leszivtuk , holnap azért elviszem szerelőhöz , de éjjel amíg áll az autó nem lesz nagy baj? Hazafelé így jöttem vele nem rángatott, ment rendesen.



2017. dec. 7. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa lett volna ha elkezd rángatni. Nem? Mondjuk mint kiderült, annyira analfabeta vagy az autókhoz, hogy szerintem jobb ha a benzinkutasra bízod ezt a hatalmas karbantartást... 😀

Féked könnyen elmehetett volna. Miért vagy ennyire buta? Leszívtad?? Legalább az olajszint is a minimum alá került? Komplett fékolajcsere kell.

2017. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rángatott? :)

Al legalább pozitív. :)

Fékolajcsere, mert baj lehet.

2017. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így van igen , viszont remélem reggel el is indul .
2017. dec. 7. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, elindulással nem lesz gond, legfeljebb a megállással. :-)
2017. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a fékedre és kuplungodra lehet hatással, ha az is hidraulikus. Mivel a fékfolyadék a vizet megköti, így teljes csere szükséges. Azért trélert hívni nem kell. :)
2017. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!