Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel kipufogóját megujjaztam,...

Opel kipufogóját megujjaztam, majd ilyen kormos lett az ujjam (kép) normális jelenség lehet?

Figyelt kérdés

Opel astra G 1.4 benzin. 100.000 km van benne. Nulla olajfogyasztás, és országúton használva, 25-30 kmes távokon. Miért ilyen kormos? Miért nem ég ki? el szoktam forgatni rendesen, nincs ellustulva, nincs vele papázós játszva.


[link]


2017. dec. 7. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Normális.

Miért mit gondoltál, hogy alpesi levegő jön ki a kipufogón?

2017. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Most gondolj bele, mi van, ha elhagyod az előjátékot.
2017. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lambdaszonda?
2017. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100.000km? Honnan szedted ezt a kocsit? 😯
2017. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Egy pici korom hosszú távon összegyűlhet, mert azért benzinesben sem mindig tökéletes az égés. Törölgesd ki. Ha egy-két út után megint ilyen, azt már annyira nem mondanám normálisnak, de ha az olajad nem fogy, a fogyasztásod normális, akkor azért aggódni kár.
2017. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

jézusom ez a kérdés megfogalmazás :D :D


még szerencse, hogy "csak" megujjaztad

2017. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is frankón arra gondoltam biztos valami hülye vicc akar lenni.


Amúgy a benzines is képes kormolni, csak nem olyan feltűnően, a kipufogóban meg értelemszerűen lerakódik, tudod belűlről melegszik, kívülről meg hideg van, még egy kis pára is ki tud benn csapódni az elején, és hopp, máris megtapad a cső felületén.

2017. dec. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés valójában az, hogy ha minden rendben van minek ujjazgatod a kipufogót?
2017. dec. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Sokszor lepadlozod azért van .
2017. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Valóban sokszor lepadlózom.

Hogy honnan szedtem 100.000 km es autót?hmm jókérdés. Újonnan vettem 14 km vel az órájában 😂😂 nem mindig csak a használtban kell gondolkodni. A fogyasztással sincs baj. 6 körül van. Olaj nem fogy. És nem mindig ilyen kormos. Csak azt furcsállottam hogy 100 kmes táv megtétele után se tisztul ki. Mondjuk nem autópályázóa tempó. Meg mielőtt hazaérek mindig megszoktam forgatni. Aztán lehet csak a kipufogó végig jut el a korom olyankor. Azt furcsállottam hogy az új céges autó ami valami miatt 1000 km alatt megeszik 1 liter olajat, és dízel. Annak egyáltalán nem kormos a kipufogója. Zsebkendővel lehet törölgetni..

2017. dec. 8. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!