Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ittas vezetésert kaphatók...

Ittas vezetésert kaphatók börtönt?!

Figyelt kérdés
Elkapták egyik este ittas vezetéssel nem az én neveken van a kocsi és nekem nincs jogsim. Mire számithatok?! Volt már valaki hasonlo hejzetben?!

2017. dec. 7. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Böri nem lesz ha csak nem vagy visszaeső vagy nem okoztál halálos balesetet.

Pénzbüntetés nem kevés, jogsi megszerzésétől eltiltás, extrém esetben felfüggesztett.(de ez nem valószínű)

Én attól is tartanék hogy a kocsi tulajának a kis fenekét is megcincálja a polisz mert oda adta a gépet.

2017. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A helyesírásodért hamarabb kapsz börtönt. De a tetteid alapján sok eszed nincs, annyi bizonyos.
2017. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon cinkes helyzet...


Azt kéne mondanod hogy valami drogot fogyasztottál mert függő és nem tudtad mit csinálsz, nem is emlékszel.


Ha elhiszik elvisznek elvonóra és talán nem lesz semmi. De akkor kezdj el bőszen drogozni mert elvisznek tesztre is.

2017. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert függő vagy*



Jobban megéri egy elvonó kúra, mint nagyon sok pénzbüntetés és egy életre vezetéstől eltiltás.

2017. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Igen, hármaska, alkohol nevű drogot fogyasztott, amit ki is mutatott a szonda. Te tényleg ennyire hülye vagy? Na és amúgy szerinted honnan szerezzen drogot a delikvens? :D Ő nem a Hujber Feri, hogy csak simán megússza elvonóval.
2017. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a negatív kritikáló kommenteket, nem vagyok vissza eső ez az első eset, baleset sem történt. Az alkohol miatt nem mentegetözöm.
2017. dec. 7. 21:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Meg a jogsi hiánya se miatt.

Ugye nincs jogsid az olyan 90 ezer, ebből fakadó közúti veszélyeztetés, meg az ittas vezetés.

Pénzbüntetés neked olyan 100-150 körül lesz, de lehet további viszik az ügyet.

El fognak tiltani a vezetésért, és a következőnél ülni fogsz.

Akié a kocsi volt őt pénzbírsággal sújtják jobb esetben rosszabb, esetben fél évre bevonják a jogsiját, mivel a Kresz szerint meg kellett győződnie arról, hogy van érvényes jogsid-e.


Ha meg lopott volt a verda, akkor nem kérdés mi fog történni.


Hasonlót láttam apa-fia duónál, de ott nem játszott az ittas vezetés, csak a jogsi vezetés. 3 évre eltiltották a fiút, apukának meg elvették a jogsit fél évre, és kaptak egy csekket is.

2017. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jogsi nélküli ittas vezetés....ez igen...csak így tovább, hátha legközelebb kinyírsz valakit.
2017. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A pláne az h az autó tulajdonosának sincs jogsija....
2017. dec. 8. 23:25
 10/13 anonim ***** válasza:
ÉS? Az feljogosít téged bármire is?
2017. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!