Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 BMW 330d 6os kézi 300hp...

2004 BMW 330d 6os kézi 300hp szerintetek?

Figyelt kérdés

gyárilag 201hp volt chiptuning műhelyelnél 245hp hangolták (nem tuningboxos)

namost mivel nekem nem egy üzemórás versenygép kell hanem egy mindenap meloba este haverokkal cruiseolos gép elbírná a motor komolyabb beavatkozás nélkül? gondolom a turbo, csúcsok kuka de szerkezetileg elbírja a motor?

-nem streetrácsingra kell csak szeretem érezni az erőt, pláne mióta chippes éshogy 160nál nemkell visszaváltani 5 vagy 4be mert 2800nál dyno szerint már 200hp áll rendelkezésre :)


2017. dec. 8. 09:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 201 lovas 25d az már N57-es blokk, a tied még M57-es.

Biztos meg lehet oldani a 300 lovat, de sztem sok értelme nincs :D

2017. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindent meg elhet oldani, csak pénz kérdése. kezdetben a motor fél belét ki kéne cserélni ahhoz, hogy tartósan elviselje a 150%-os teljesítményt. Dugattyú, hajtókarok, főtengely biztosan cserés lenne, és esélyes, hogy a vezérlés sem lenne elég hozzá a gyári.


Kicsit nézz utána, hogy milyen árakon moz csak ez a pár alkatrész, és akkor még olyan apróságok szóba sem kerültek, hogy esetleg a turbot is cserélni kell rajta. Örülj neki hogy a 245-öt elbírja, ha meg kevés, akkor cseréld le egy alapból erősebb, újabb modellre.

2017. dec. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Valószínűleg sosem adom el! megközelítőleg sem kapok érte annyit mint amennyit ér

Mai állás szerint 342 692km hiába nem látszik. télen első izzításra indul ha -10 alatt van az idő akkor 2x izzítok és már kerreg is. mára elértem h újkori állapotba hoztam

Ha telne is újra még akkorse adnám el csak mellé vennék valami takarékos F10 20d vagy 20i

2017. dec. 9. 13:13
 14/15 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg sosem adom el! megközelítőleg sem kapok érte annyit mint amennyit ér"

Minden annyit ér amennyit adnak érte.

2017. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha autócserére adnád a fejed akkor külföldön el tudod adni reális áron. Ha megfelelő állapotban van. Magyarországon ezeknek a BMW-knek a fő álmodozó vevőközönsége a kevés pénzű hülyegyerekek akik ilyet 500-ért akarnak szalon állapotban.
2017. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!