Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Simson sr50 nek vagy az s51...

A Simson sr50 nek vagy az s51 nek hosszabb az első teleszkópja vagy talán egyforma?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan dolgot hogy az sr50 nek 10-15 cm rel hosszabb az első teleszkópja mint a az s 51 nek. Én eddig úgy tudtam egyforma de biztos van aki nálam jobban tudja.
2017. dec. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyforma.

A Keletnémetek(és egyéb keleti gyártók)mindenbe ugyanazt az alkatrészt tették bele,csak vagy fejjel lefelé,vagy elfordítva,stb.,csak ne kelljen variálni a gépsoron.

Pl.a krómkeretes kerek lámpát az IFA Framótól elkezdve a Robur,Multicar,IFA,Barkas,stb.mindenhová feltették,kb.73 milliárd darabot gyártottak belőle.

Például a Trabant első lámpa van a Hév vonat elején,merthogy az is keletnémet.

Ezek után kérdés???

:)

2017. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz! Nincs több kérdésem😀
2017. dec. 11. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hosszab telokat akarsz bele akkor az ETZ MZ 125-ös teloi kellnek bele vagy az s51 enduroé
2017. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
S 51 enduro telo is ugyan olyan,mint a többi,ott a vázba tettek egy plusz merevítést,meg persze a kipuf.,és a váltófokozat gyorsítós 4-es,mint az SR-nél,nem pedig Tábori + 1-es.
2017. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S 51 enduro telo is ugyan olyan
2023. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!