Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek 1,5 millióból?

Melyiket vennétek 1,5 millióból?

Figyelt kérdés

1,5 millió a keretem autóra, ez magára a kocsira, külön van félretéve az első szervízre, papírokra, stb.

Amiket kinéztem:

Mazda 3 1.6 - nagyon tetszik az első generációs mazda 3-as, de félek, hogy kirohad alólam, pedig tényleg nagyon tetszik

Volkswagen V 1.6 - szívó benzines ez is, tetszik, kényelmes, rohadni nem rohad annyira a mazda, de műszakilag nem tudom hogy milyen szinten áll ahhoz képest

Kia Ceed - ennyiért már találni Ceedeket is, tetszik, megbízhatóak, de nem tudom hogy ennyiért nem csak a lelakottak vannak-e

Focus, Corolla, Civic nem tetszik, és sajnos hiába jó autók, ha nem tetszik, akkor nem hiszem hogy lenne értelme megvenni őket.

+bonus: BMW e46 320i: a fenntartása jóval több mint a felsoroltaknak, de elgondolkodtam rajta azért.

Ti melyiket vennétek, kérlek segítsetek tanáccsal, akinek ezek közül van valamelyik, és leírná a tapasztalatait, nagyon sokat segítene.

Köszönöm előre is!



2017. dec. 11. 20:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
annyira mint a mazda* bocsánat
2017. dec. 11. 20:03
 2/17 anonim ***** válasza:
Kiát venném..mazda rohad és műszakilag is szar a sok pozitívum ellenére amiket mondanak róla. A német szarokat elfelejteném ha tartós autót akarnék és olyat amit nem kell hetente a szervízbe hordani. Mazdám volt,az viszont tuti ,hogy soha többet nem lesz rohadt nagy csalódás az az autó ,jó nagy közhely a "megbízhatósága" .
2017. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mazda rohad, VW 1.6 nem egy jó motor, BMW meg már nem éri meg.

Marad a KIA

2017. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Kia.
2017. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy a bmw-t venném. Ha nem mész minden nap vele, akkor jó választás. Sokkal jobb autó mint a többi, csak sajnos többet is fogyaszt, a futóműve is összetettebb. Tehát igen, drágábban fenntartható.
2017. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mazda műszakilag szar?? :D Csak nem egy fosvágenessel van dolgunk??
2017. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én a Mazdát venném csak keresnék egy olyat ami nem rohad (nem lehetetlen) és lekezeltetném előre hogy ne is rohadjon később sem.

Esetleg Kia Ceed de a Mazda nekem is jobban bejön.

2017. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentjeiteket. Évi 15000 km-t menne kb, és 5 évig használnám, utána csere nagyobbra.
2017. dec. 11. 22:42
 9/17 anonim válasza:
A kedvesem 1.6 benzines Mazdával jár hibátlanul működik, a motorvezérlés láncos emlékeim szerint 220 ekm-nél kell cserélni! Egy komoly üregvédelem kijön 50eFt-ból! Ez már a negyedik Mazdánk. 3 db 626 dízel, és ez. Soha nem romlik el.
2017. dec. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ceedből 1.6 benzinesből csak a kínálat legalja van ennyiért, így az kiesik sajnos :/ Keresgélek tovább, van ötletetek?
2017. dec. 13. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!