Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennétek 1,5 millióból?

Melyiket vennétek 1,5 millióból?

Figyelt kérdés

1,5 millió a keretem autóra, ez magára a kocsira, külön van félretéve az első szervízre, papírokra, stb.

Amiket kinéztem:

Mazda 3 1.6 - nagyon tetszik az első generációs mazda 3-as, de félek, hogy kirohad alólam, pedig tényleg nagyon tetszik

Volkswagen V 1.6 - szívó benzines ez is, tetszik, kényelmes, rohadni nem rohad annyira a mazda, de műszakilag nem tudom hogy milyen szinten áll ahhoz képest

Kia Ceed - ennyiért már találni Ceedeket is, tetszik, megbízhatóak, de nem tudom hogy ennyiért nem csak a lelakottak vannak-e

Focus, Corolla, Civic nem tetszik, és sajnos hiába jó autók, ha nem tetszik, akkor nem hiszem hogy lenne értelme megvenni őket.

+bonus: BMW e46 320i: a fenntartása jóval több mint a felsoroltaknak, de elgondolkodtam rajta azért.

Ti melyiket vennétek, kérlek segítsetek tanáccsal, akinek ezek közül van valamelyik, és leírná a tapasztalatait, nagyon sokat segítene.

Köszönöm előre is!



2017. dec. 11. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#6 nem foswafenessel hanem egy exmazdással :) egyébként nyugi,foswagen sem kéne ,japán autókat szeretem de mazda soha többet nem jön be az udvaromba abba biztos vagyok.
2017. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fiat bravo esetleg? Sok jót hallottam róla, ennyiért már találni 2007-8 körülit.
2017. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
BMW-t 1,5 millióból kapni tűrhetőt. Akár feleennyiért is, ha motorikusan jó és szeretsz szerelgetni, festeni, stb. hogy kívül-belül kicsit felújítsd, akkor nyugodtan bevállalhatod. én nem tapasztaltam eddig, hogy drága lenne a fenntartása. igaz, sokat eszik de véleményem szerint amilyen vezetni, megéri. legalábbis nekem.
2017. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
...ja és még annyit hozzátennék, ha kevés hibával és kilóméterrel szeretnéd, akkor az csak duplaennyiért lehetne találni...
2017. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jelenleg mazda 3 van a célkeresztben, arra hajlok. Januárban vásárolnék autót.
2017. dec. 16. 22:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Mazda is jó, én is msot állok vásárlás elött,hasonló kategóriában, annyi hogy én 1,8 milliót szánok a vásárlásra. Mazdáról mindenki le akar beszélni a rozsdásodása miatt. Nekem eddig a golf V a befutó, 1.9 pd tdi motorral. Ezt a motort sokan dicsérik, egyedül a PD elem miatt aggódhatok, de ha kicseréltetem, akkor ismét jó lesz sok km-ig. Fogyasztása 5-6, szerintem szép, belseje is tetszik, bár azt mondják, hogy nem a legjobb minőségű a beltér.
2017. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A golf is tetszik. De dízel nekem nem játszik, annyit nem megyek egy autóval. Ha találok mazdát akkor az lesz, ha nem, akkor van egy barátom aki hoz be bmw-ket, akkor egy e46 320i lesz Németországból. Úgy érzem, egyikkel sem lőnék mellé.
2017. dec. 17. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!