Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem tudott még az infrastruktúra igazodni a forgalomhoz?

Figyelt kérdés

Én laktam Ausztriában, ott baromi sok a mélygarázs meg a parkolóház.


De, a külvárosibb,de nem teljesen kint levő társasházakhoz is elég nagy parkoló tartozik.


De, nálunk még az olyan városokban is kevés van belőlük, ahol van dögivel pénz, többek között Budapestre,Sopronra vagy Győrre gondolok.


Sopron ilyen szempontból katasztrófa, ott háztartásonként számolhatunk 2 autót, mert mindenki Ausztriába ingázik.



De, sokszor az áteresztőképességgel is bajok vannak.Szintén a gazdagabb, fejlettebb régiókban látom, hogy ott sem bővítik négysávosra az utakat, ahol lenne rá hely és semmiféle akadálya nincs.



Szerintem probléma, hogy rengeteg az olyan ember politikai döntéshozatalban, politikus,polgármester,ilyen meg olyan képviselő,akik a szociban nőttek fel, ott meg nem nagyon foglalkoztak ilyesmikkel.

Az ország fejlődik, lassan, de fejlődik és ez azzal jár, hogy már évekkel ezelőtt kinőtte a jelenlegi közúti infrastruktúrát.


2017. dec. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A parkolás valóban nagy probléma.

A magyar sok mindent nem, vagy csak megkésve vesz észre.

Nincs parkoló. Nincs elég szakember n+1 területen. Ez lehetne még sorolni. Ezekre a kérdésekre nincs jó válasz, elméletek persze vannak.


Az áteresztőképességre egy videó (van felirat ha kell) https://www.youtube.com/watch?v=iHzzSao6ypE

2017. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez minden országban így van, sehol sem tökéletes semmi. Még a rendkivül precíz Ausztriában és Németországban is rengeteg ilyen jellegű gond van, de ők is csak a precizitásuk és a sok pénz miatt tudják jobban megoldani ezeket a problémákat, mint más országok.
2017. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy Magyarországon nincs gond a közúttal, szinte sehol sem szoktak komoly dugók lenni, kivéve ha van egy baleset az autópályán, de az ellen nem lehet tenni.
2017. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért szeretném megjegyezni egyet autóút Budapesten majd egyet a nagyon hypeolt osztrák fővárosban :)) budapesti vagyok de sokat járok ki ahol van autópálya Bécsben ott minden tökre jó csak ne kelljen lejönni róla. :)) Többet ültem dugóban mint Budapesten .
2017. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van olyan elmaradott ország, ahol tilos pincét építeni, pláne pincegarázst, és más sem lehet a talajszint alatt.

Na persze ott már a múlt század elején elkezdték sorozatban gyártani a T-fordokat.

Itt az utak bővítése a beszedett bőséges adóból lehetséges, de inkább mást építenek helyette.

2017. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!