Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez törvényellenes?

Ez törvényellenes?

Figyelt kérdés
Ma amikor az autopályán dugoba jött egy mentö és az autok félreáltak én gyorsen beáltam mögé és követtem. Ha ezt látta volna egy rendör megbüntetett volna? 18f

2017. dec. 18. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ez csak nettó parasztság.

De szerinted az normális, hogy a felezővonal az pont a kézifék alatt van? :D

2017. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Kresz szerint akár szabályos is lehet bár elég pofátlanság. :D Ezért nem büntethet de ha mondjuk elfelejtettél indexelni, vagy záróvonalon mész át közben simán
2017. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ugyanis jó eséllyel nem egy forgalmi sávban haladtál, mert az autók nem egy szabályos forgalmi sávban tudják elengedni a mentőt, hanem ki-ki a maga sávjában jobbra - balra húzódik, és így középen ( gyakorlatilag felfestett útburkolati jel felett) nyílik egy szabad sáv. A mentő haladhat a felező/ szaggatott vonal felett, te nem.

2017. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez simán büntetendő. Ne aggódj, volt aki felírta a rendszámod.


(ha a történet igaz lenne, de szerintem kamu)

2017. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Miért írná fel akárki is a rendszámom ?

Miért ha te látsz valami szabálytalanságot felirod a rendszámot ? Mi vagy te valami önkéntes buznyák ?

2017. dec. 18. 18:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Bemondásra, rendszám felírásra nem büntetnek.

Büntethetnek viszont, ha a VÉDA "látta" az akciódat.

Arról nem vagyok meggyőzve, hogy ez nem csak egy kitalált történet, és nem véletlenül lett kiemelve a keresőszavaknál a BMW.

2017. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés e90 325im van.
2017. dec. 18. 18:51
 8/16 anonim ***** válasza:

"Nem kamu kérdés e90 325im van."

Oké, de ez miért lényeges a kérdés szempontjából? Miért kellett ezt kulcsszónak beírni? Gondolod, hogy ha VW Golffal vagy egy Suziki Swifttel követed el, akkor más válaszokat kapsz?

2017. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Tudom már, te most egy random ember vagy, aki kitalálta ezt a történetet, hogy a BMW-seket parasztnak állítsa be.
2017. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Igen szabálysértés.

Elég hamar elfelejtetted a Kreszt!!

2017. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!