Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy a forgalom, pedig...

Nem megy a forgalom, pedig nem vagyok fogyatekos, de túlizgulom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy hülyegyerek, jó tanuló voltam, gyorsan tanulok mindent...de ez nem megy.

3x buktam meg, nem akarok Pestre menni, h megnézzék, fogyatékos vagyok-e.

Mindig 3-3 hibavonalam volt, csak egyszer pl akadalyoztam megfordulas kozben egy masik autost, maskor meg nem indexeltem es padkara is felmentem kanyarodasnal. En nem is ereztem ezt.

Tenyleg akkora hiba ez?

A gyakorló sofőrök 95%-a ez alapjan nem is vezethetne.

Annyira izgultam alapbol, 3 bukas utan meg még inkabb.


2017. dec. 20. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt télen kicsit szívtad, de ülj biciklire/robogóra, és gyakorolj a forgalomban sokat.
2017. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagy hibák ezek. A gyakorló sofőrök 95% nem hajt úgy fel a padkára, hogy azt észre sem veszi. Az első jogsisok gyakran vizsgáznak 2-3-4 alkalommal, mire sikerül nekik. Ennek az is az oka, hogy a vizsgabiztos nálunk szigorúbb, de ezen mindenkinek át kell jutnia. Gyakorolj többet a 4. vizsga előtt.
2017. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Add fel.

Én is feladtam.

2017. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem érezted, hogy felmész a padkára??

Ha ennyire nem megy hagyd a fenébe. Azért a kezdő vezetők nem ennyire bénák, ilyet ne mondjál.

Az, hogy jó tanuló vagy senki nem érdekel, ha egyszer tök béna vagy vezetni.

És mit akarsz a forgalomban kezdeni egyedül? Összecsinálod magad 3 percen belül és jobb esetben csak magadat töröd össze, de az ilyenek általában másokat szoktak kinyírni a balfszkodásukkal. Tedd meg nekünk azt a szívességet, hogy nem vezetsz.

35N

2017. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolj biciklivel
2017. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem csinalom ossze magam, nem a vezetestol felek, hanem a vizsgahelyzettol.

A gyakorlati orakon nincs semmi gond.

Nem egy nagy padka volt, nem dobta meg a kocsit, egy bukkano nagyobbat dob rajta.

Van olyan padka, ami egy sikban van az uttal.

Biciklivel...aha...sok sikert neked ehhez.

2017. dec. 20. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező mindenkinek autót vezetni. Te is ilyen vagy.
2017. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vizsgán ezekért megbuktatnak, aki már jogosítvánnyal csinál hasonlót azon legfeljebb röhögnek egyet, vagy anyázzák, helyzettől függően, mert velük is megtötrénik, hogy hibáznak.

Mennyit vezettél eddig?

A 30 óra nen azt jelenti,hogy kötelező vizsgára menni, csak azt, hogy lehetséges.

Amúgy nem voltak azok szörnyű hibák, ha nem veszélyeztettél senkit, de megbuktatnak érte, mert nem voltál elég körültekintő, figyelmes, rosszul mérted föl a lehetőséget.

Egy-két bukás is bosszantó, de sokakkal megtörténik.

A harmadik bukás azért másabb, mert akkor jönnek ezek a gondolatok.. a PÁV egyébként képesség vizsgálat, nem a vezetésedet minősítik, hanem azt vizsgálják, képes vagy- e megtanulni.

Addig még van két lehetőséged, vizsgázz le.

2017. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!