Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 1999 2. 0 16v...

Istvan77 kérdése:

Ford focus 1999 2. 0 16v miért nincs az autoban erö?

Figyelt kérdés
Nem règ 190 mentem vele 2-3 ban kapart most meg valamièrt 5-ben csak 130 at megyen söt mèg lassul is mi lehet a baj
2017. dec. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
kinyírtad a motorját grt :D
2017. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kap elég levegőt. Reggel légszűrőt megnézed. Esetleg rossz volt a benzin amit beleraktál(megesik még omvvel is)


1. Ha meg nem értesz hozzá egy hangyányit se csak a kérdezőt szidod akkor inkább ne írj baromságot

2017. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
59%
Mert kinyomtad a szemét.......azért megyen csak ennyivel....ha újra 190-el akarsz vele megyenelni,akkor hajts bele egy elég mély szakadékba......úgy lehet a 200-at is megfussa....
2017. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig igaza van 1 és 3-nak. Jó, hogy nem 90 lóerő, de nem arra van egy 18 éves autó, hogy kinyomják a szemét. Valószínűleg meggyilkoltad. Mivel egyéb tünet nincs leírva, így a kérdést sem lehet érdemben megválaszolni, el kell vinni egy szerelőhöz, lehet kompressziót mérni, computert kiolvasni aztán meglesz a hiba
2017. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azèrt egy 131 le. 2.0 16v autonak menni kell tudom hogy ezelött ment .nem tudom hogy a befolyásolja e az hogy a szelepvedèl tömitèst cserèlni kell mivel elèg jocskán beveri az olajat az egyik gyertyához ès a kipufogo meg repedt
2017. dec. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!