Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, ha 3-4...

Milyen autót vegyek, ha 3-4 hétig állni fog az autót, de aztán belemenne rendszeresen kb 2000 km 1 hét alatt?

Figyelt kérdés

Érdemes ezért drága (2milliós) autót venni?

Attól tartok az 500 ezres-1 milliós autó nem bírná azt az igénybevételt.

Mindenképpen praktikus, nagy csomagtartójú szedánt vennék.



2017. dec. 26. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami luxus limuzin kell ahhoz hogy álljon 3-4 hetet a többi hamar elfarad
2017. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sanyinak ***** válasza:
Ha 3-4 hétig áll az istállóban és elég abrakot is kap, akkor ki tudja pihenni magát a hosszú útra is.
2017. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell luxus kocsi. Dízel üzemű kell.
2017. dec. 26. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Golf IV-vel jártam napi 200 km-t munkába, semmi gond nem volt vele...

Jó állapotú, megbízható, jól karbantartott autót kell venni.

1 millióért kijön a lista tetejéről jó állapotú B5.5 Passat, Octavia stb. Persze ha van 2 milliód, akkor nyilván érdemes fiatalabbat venni, Passat B6 stb

2017. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, erre érdemes egy minél fiatalabb autót venni, a lehető legfiatalabbat, amit 2 milláért kapsz (vagy amennyi pénzed van). Az akkura majd nyilván nagyon kell figyelj, és bikakábelt, sőt, bikázógépet is vennék hozzá, hogy nyugodt legyek, hogy valahogy beindul 1 hónap után is, mikor már nagyon sietnék haza.

Gondolom kamionos vagy.

2017. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Octaviákat néztem, 1.9 dízellel.

Minél fiatalabbat vennék ezért a pénzért, ami még 5 évig biztos nem fog rozsdálni.

1.6-1.7m körül nézem az autókat, átírás, éves kötelező, szerviz, útiköltségre 300 ezret számoltam.

II-es Octavia FL előtt még belefér a keretbe.


Igen az akksi az állás miatt gyenge pont.

Sokan úgy csinálják leveszik az akksi sarut. De nem hinném, hogy ez használ a motorvezérlőnek, bár talán ennek dízelnél nincs akkora jelentősége, vagy a kulcs elveszti-e a jelet ilyenkor.

Bikázó gépek vannak a cégnél.

2017. dec. 26. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Na az Octavia nagyon jó irány.
2017. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Focust vegyél. A 2004 utáni példányok már vállalhatók.
2018. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!