Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgaigazolás...

Elsősegély vizsgaigazolás kenőpénz?

Figyelt kérdés
Vöröskeresztnél létezik ilyen? Esetleg tud valaki segíteni, létezik? Forgalmi vizsgánál tudom van ilyen, azért gondoltam, hogy itt is műkődik..
2017. dec. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem soha nem kapsz jogait, nem szeretnék az utakon találkozni veled.
2017. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jogsit
2017. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szobában lévő két vizsgabiztost és a 4 tanulót kell megkenned. 100 rugót megér, mivel alapvetöen könnyü a vizsga és fontos hogy ne öld meg az embertársaidat baleset után.
2017. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kb 10 oldalnyi anyagot képtelen vagy megtanulni? Szégyen. A forgalmin sem fog segíteni a kenőpénz, majd meglátod.
2017. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem is vártam mást itt.. Jellemző itt.. KRESZ és forgalmi elsőre meg volt amit a tudásomnak és az oktatómnak köszönhetek, nem a pénzemnek!

Soha nem fizettem le még senkit, egyszerűen nincs időm ezt megcsinálni.

2017. dec. 26. 23:10
 6/8 bp1985 ***** válasza:
61%
Akkor minek kezdesz bele, ha nincs rá időd???
2017. dec. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
A kreszre volt időd, ami sokszorosa az elsősegély anyagának? A vöröskeresztnél pont nem játszik a kenőpénzes történet, menj el vizsgázni és bízz a csodában. Év elején még annyira nem buktatnak, jobban ősszel szoktak, hogy év végére legyenek bukások is a statisztikában (elvárás tőlük).
2017. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon beégetnek,ha ilyennel allnál elô...Benn van a vizsgabiztos,az aszisztens,ès a vizsgázón kívül két tanulò... A vizsgabiztos tuti,hogy nem vállal ekkora kockázatot,ráadàsul bármikor rátok nyithatnak,meg a váròban minden egyes szò ki is hallatszòdik...


Èn néhâny hete vizsgáztam náluk,ha látjàk,hogy készültél rà,jò esetben átrugdosnak. Ha más nem,minden tételhez,jegyezz meg1-1mondatot,nem lehetetlen dolog.

2017. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!