Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autom egyik lengéscsilla...

Ha az autom egyik lengéscsillapitója 85 és a másik 95 % os, akkor az valóban megbukik a vizsgán? Értsd kell majd kenőpénz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Át fog menni a vizsgán!
2016. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy 85 meg 95%? Azok szinte újak. Nincs hogy megbukjon.
2016. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a jármű baloldalasérült, és oda új lengéscsillapító kell. lemérték a jbb oldalt ami 85% volt a teszten, de azt is ki akarták cserélni, mert úgye nem lesz ugyan olyan, és a 10% különbség miatt szerinte megbukik a vizsgán, én szerintem sem, de gondoltam megkérdezem tőletek is.
2016. dec. 7. 19:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb kicserélni, mint kenőpénzt adni? Kb ugyanott vagy ...
2016. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mert majd 20 ezerért cserélnek egyet, 5 ezerért meh csúszik. Majd lehet házilag apámmal kicseréljük a másikat is, ő tudja hogyan kell, cserélt már ilyet.
2016. dec. 8. 10:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha majd egy kanyarból azért nem tudsz kijönni, mert 15 000 ft lett volna, és beleborulsz az árokba, ne adj Isten még valaki ül is melletted, majd ez akkor is jusson eszedbe.
2016. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te nagyon hülye vagy. 10 % eltérés majdnem új állapotu lengéscsillapítónál nem okozhat ilyet.
2016. dec. 8. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem stimmel valami a történetben. Új állapotú lengéscsillapítóval az autó nem bukik meg műszakin. Ha megbukik, az annyit jelent, hogy az állapota nem megfelelő a közúti közlekedésre....

És én vagyok a nagyon hülye...

2016. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
in az vagy, mivel em tudod értelmezni a leírtakat, fogalmad sincs arról amit beszélsz, csak okoskodsz és oltogatsz másokat.
2016. dec. 8. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az auto szerelők általálban átvágják az embert tisztelet a kivétel.nekem 10 éves autom van és gyariak a teleszkopok ha van 1 kis érzéked tedd rá a kezed és hirtelen nyomd le a kocsi jobb vagy bal oldalát ha nem keményedik föl hanem libeg össze vissza akkor baratom cseréld ki párba és hidd el ez a józan paraszt megitélés
2016. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!