Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mennyi idő volt a...

Kinek mennyi idő volt a jogsi? (B kategória)?

Figyelt kérdés
Érdeklődnek h általában kb mennyi idő allatt lehet le tenni ? 2-3-4 akar 5-6honap és kb mennyi pénz ?
2017. dec. 26. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél év volt, kb.230.000 forint.(pótórával együtt)
2017. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél év kb. 180 ezer forint. Egyszer buktam forgalmin, pót órával együtt.
2017. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent beleszámítva fél év. Az árra nem nagyon emlékszem már, ugyanis 12 éve már.
2017. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan 2.5 honap korul volt, mert elso vizsgam sajnos elcsosztem, eygebkent olyan jo masfel honap lehetett volna. Ar az atszamolva olyan 70000 forint korul, de nalam is tobb, mint 12 eve volt.
2017. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tubarózsa ***** válasza:

Kb 5honap volt. 2x buktam (rutin, forgalom) 150ezer körül volt kb. Ez volt 2008ban)

(2015ben: 'C' kat szintén 150e körül volt, kb 3honap; 'D' kat nem tudom pontosan, cég fizette, 3honap volt az is.)

27N

2017. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindennel együtt 2 hónap volt és kb 200ezer forint volt öt éve, de minden alkalommal házhoz jött értem az oktató egy kis faluba, így nem volt sok.
2017. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak idején az iskolában szervezték a tanfolyamot. Általában heti kétszer voltak az elméleti órák a sulinkban tanítás után. Mivel tagozatos osztályba jártam, legtöbbször 10 óránk is volt, így 4 után voltak ezek az órák. Reggel 7-kor eljöttem otthonról és este 6-kor "ebédeltem" otthon mikor hazaértem. Aztán lehetett még készülni a másnapi dolgozatokra... Nem volt kellemes.

Októberben indult a tanfolyam: krsze + elsősegély. December elejére megvoltak a vizsgák. Aztán mivel januárban töltöttem be a 17. évemet, addig várnom kellett a gyakorlati vezetéssel. Nekem még volt rutinvizsga is és után a forgalmi. A forgalmi vizsgám valamikor tél végén volt, mert szakadó hóban vizsgáztam. Márciusban kaptam meg az akkor még papír alapú jogosítványt.

Nekem időben így megfelelt, nem igazán éreztem lóversenynek ezt, hogy mindenképp siettessem.

Kb. 60.000Ft volt az egész 2000-ben. De gondolom inkább arra vagy kíváncsi, aki mostanában végezte el.

2017. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 98-99-es tanév alatt tettem le, iskolai rendszerben, pontos összeget nem tudok, de kb 1/3 volt a mostani áraknak.
2017. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!