Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az a kocsimnál hogy...

Pkocsis kérdése:

Miért van az a kocsimnál hogy jár szépen alapjáraton! Berakom bármélyik sebességbe és a fordulat megemelkedik kb 300-at! Kiveszem üresbe utána meg vissza esik normálra? Remélem kapok értelmes válaszokat! Ja és benzines az auto!

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy gyárilag ilyen?

megemeli a fordulatszámot, hogy könnyítse a sofőr dolgát, azaz így kevésbé fog lefulladni a motor elinduláskor.

2017. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet!Csak sehol nem találok ilyenről leírást!Az autó szerelő is ezt mondta de az egyik csoportban meg hogy biztos kuplungos
2017. dec. 28. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb autó ilyen. Sőt ha menet közbe veszed ki üresbe akkor is kb 2-300 zal többet forog, hogy ha berakod sebességbe ne alapjáratról húzza fel a váltó a fordulatot.
2017. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ez kb olyan hogy arról sem találsz leírást hogy ha jobbra tekered a kormányt akkor az autó jobbra fog menni. Normális amit az autód csinál
2017. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a típusa is sokat mondana.... Egyébként létező módszer. Az enyém is ilyen, az meg dízel.
2017. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
Milyen autó?
2017. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mazda 5-ös a kocsim!Mondjuk nekem előtte F Astrám volt és még nem találkoztam ilyennel!Azért érdeklődöm!
2017. dec. 28. 10:40
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

Emel rajta egy keveset a könnyebb elindulás érdekében, de ez sok.


Nekem is ez a gondom (Nissan), a szerelő szenvedett egy darabig de nem tudta megcsinálni és azt mondta ez így normális, de nem az, nem volt olyan és a másik azonos autóm sem volt olyan.


Sajnos a meló miatt nem tudtam rendesen ráugrani a témára, de sok dolgot sikerült kideríteni (ideiglenes megoldás is van).


A pótlevegő szelep nyit túl sokat, de a szelep teljesen rendben van, az ECU ad neki túl sok feszültséget valami miatt.


A kuplungnak semmi köze hozzá!

2017. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!