Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Roomster 1.2 CR TDI...

Skoda Roomster 1.2 CR TDI fogyasztás normális?

Figyelt kérdés

Tankolásonként szoktam mérni, hogy mennyit fogyaszt a kocsi.

750km-enként szoktam kb teletankolni.

Nyáron 5,8 liter/100 alá nem tudom vinni pedig sokat járok városon kívül is. Télen 6,2/100. Nekem alapesetben ez nem lenne annyira rossz fogyasztás de fórumokon mindenhol megkapom, hogy ilyen modern dízelnek 4,5l-ből elkéne menni 100-on. Most akkor mi van?


2017. dec. 28. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is ird meg hogy a tied meg 3.8 l/100km.

Mérgelődjenek ők.

2017. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én 2.5 V6 benzines autóm meg 3.2 litert fogyaszt százon vàrosban, hideg motorral és lepadlózva minden lámpánál.

Fórumokon mindenki azt ír amit akar, bizonygatják hogy a dízel szemetük termeli a gázolajat. (Lepontozhattok, utálom a dízelt igen, futás közben ha elmegy mellettem egy akkor meg lehet fulladni)

Azért ne várjunk csodákat, nehéz az autó.

2017. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem pontozlak le, de a fogyasztásnak és a füstölésnek nincs köze egymáshoz. Majd nézd meg milyen autó az amelyik annyira füstöl.

Nekem 1,9 szivó dizel van és nem füstölt még soha sem. Sőt nem is látszik ahogy a kipufogóból jönne valami egyáltalán.

De megnézheted bármelyik kamiont amelyiknek 30 l/100km a fogyasztása, nem füstöl. Az lehet hogy tuningjóska autója az bodorit rendesen, de egy rendben levő az nem füstöl.

De ide merem irni hogy csak a kintről behozott vw , és a többi ezer esztendősek azok okádják a füstöt.

2017. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3: Mifelénk inkább az új Q7 meg az 5...d a divat.

Mivel új autók ezek nem füstölnek.

Egyszerűen az a szag borzalmas ami a kipufogóból jön. Akkor is utálom amikor dízel kocsi mögött állok a dugóban, át kell kapcsolnom belső keringetésre mert annyira büdös.

A régiek nem ilyen zavarók érdekes módon, ha nem kormolnak azok nem fullasztóak.

2017. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!