Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lanyomra akarom iratni az...

Lanyomra akarom iratni az automat valaki segitene ebben?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1.4 vw ventot es az eredetvizsgat a nevemre csinaltattam es a biztositast is . Mi kell ahoz hogy megis a lanyom nevere irassam az autot ? Behajtási parancs van a nyakunkon ebben valaki tudna segiteni ? Mit kell tenni ahoz hogy ra irassam a 2 eves kislanyomra ? A valaszokat elore is koszonom

2017. dec. 28. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ggondolom a tartozást nem a maxskák hordták haza. Rendezd az adóságaid, ne bújj ki alóla.
2017. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
Gondolom az adasveteli is a nevedre szol nem csak a biztositas meg a többi.....igy most mar irasd eloszor a sajat nevedre.....aztan majd a lanyodéra......csak nem hiszem hogy egy pár százezres ventoval van ertelme ennyit szarakodni meg csak a papirmunkara vagy 150ezret kidobni....
2017. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csinaltunk uj adasvetelit
2017. dec. 28. 17:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezert kerdezem hogy hogyan megy az ien hogy az adasveteli a lanyom nevere szol de gondolom nem muszaly az eredetvizsganak is a lanyom nevere szolnia
2017. dec. 28. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, irathatod nyugodtan a NAV vagy a behajtó cég nevére is.
2017. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de a NAV-nál vannak. Nem tudsz kibújni a büntetés alól egy adásvételivel.
2017. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az önkormányzatnál megkérdezni.

Pl. lehet-e ő a tulajdonos, te pedig "csak" az üzemben tartó?!

Akkor nem te vagy a tulajdonosa az autónak. (Elvileg.)

2017. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Vettem egy 1.4 vw ventot es az eredetvizsgat a nevemre csinaltattam es a biztositast is ... Behajtási parancs van a nyakunkon ebben valaki tudna segiteni ?2


Amennyiben már végrehajtás alatt áll a tartozásotok és át akarod íratni a lányod nevére a kocsit (amit szerintem nem lehet), az bizony úgynevezett "fedezetelvonás"-nak minősül, amit most már büntetnek is. A fedezetelvonás az, amikor kivonod a behajtási eljárás alól a lehetséges anyagi fedezetet. Sokkal nagyobb büntetést fogsz kapni,. ha ezt megcsinálod - arról nem beszélve, hogy ha még új adásvételit is írtatok, (a lányod nevére?) az meg végleg gáz.

Ne halmozd a hibát hibára: menj el dolgozni te is és fizessétek vissza a tartozást.

2018. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm csinált ilyet, nem is volt problémája.

De amikor később el akarták adni az autót és a gyerek még mindig kiskorú volt, akkor szembesültek azzal, hogy bizony a gyámhatóság engedélye is kell ám hozzá!!

2018. szept. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!