Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy oktató váltás segítene...

Egy oktató váltás segítene szerintetek?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta szeretem az autókat. Nem vagyok az a hatalmas nagy autó b*zi, de szeretem őket. Alig vártam, hogy elmenjek vezetni és végre én is vezethessek és nem sok jó élményt szereztem, elsősorban az oktatóm miatt. Nem egy türelmes ember, nagyon hamar felkapja a vizet és kiabál, egyszer még csapkodni is elkezdett az autóban mellettem ülve, mikor sokat bénáztam (aznap tényleg nagyon sokat bénáztam, kár is lenne tagadni). Azonban úgy gondolom, hogy függetlenül attól, hogy a tanuló mennyire béna, nem kéne így viselkednie. Ha nem bírja a béna tanulókat és nincs türelme, akkor ne menyjen el oktatónak. Szerintem. Ráadásul ennyi pénzért nem azt várom el, hogy kiabáljanak velem, mikor másodjára vagyok kint a forgalomban és nem megy valami másodjára vagy harmadjára. Ezekkel nem azt érte el, hogy azokat a hibákat többet nem követtem el, hanem elérte, hogy még bénábban menyjen a vezetés, elkezdjek félni a volán mögött és megutáljam a vezetést.


Úgy érzem, hogy egy oktató váltás segíthetne a dolgon, de nem vagyok benne biztos. Itthon azt hallom, hogy ez van szokjam meg. De a barátaim mind azt mondják, hogy ez tűrhetetlen és váltsak oktatót és én nekik adnék igazat. Itthon még azt is mondták, hogy ha az iskolán belül maradok, akkor majd jól összebeszélnek az oktatók és szivatni fognak engem, azt meg végképp nem akarom. Az is lehet, hogy az sem oldana meg semmit, mert elment a kedvem az egésztől. Tanácstalan vagyok és csak azt tudom, hogy ami most van, az nem jó. Nagyjából a felénél tartok a vezetéssel az órák száma alapján.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 18. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam vegig de hagyd ott kerj masikat
2017. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

a legegyszerűbb módja a nyugodt vezetésnek, és vizsgának, ha átmész automata kocsira. Ott csak a kreszt kell betartani, jobban figyelhetsz a környezetre, forgalomra, nem kell a járműkezeléssel foglalkoznod.


most jön az, hogy de az a jogsi csak automatára szól...

igen, és? majd lesz egy automata kocsid, vagy villanyautód, oszt jónapot.

...vagy később egy rövidített kéziváltós tanfolyamra befizetsz.


a stressz a legkártékonyabb az ember szervezetére. ezt automatával(is) elkerülheted.

2017. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam.

Az oktatók többsége ilyen kiabálós, kevés a türelmes, halk szavú oktató, de azért vannak olyanok is.

Akkor válts, ha tudod, hogy a másik biztosan jobb lesz, és nem rosszabb.

Azt nagyjából fel lehet mérni, hogy az illető valójában milyen ember, ha normális, csak az oktatás közben dühöng, el is lehet beszélgetni vele, ha alapvetően bunkó, nincs miről gondolkozni, ott kell hagyni.

2017. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

en 3x valtottam oktatot

az elso ketto ugyanilyen bunko volt

teszem, hozza hogy az edesanyam parja is oktato es o is ilyen bunko


minden oktato bunko tisztelet a keves kivetelnek

2017. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nagyon kedves és rendes oktatóm volt, élveztem nagyon a vezetést. Aztán a forgalmi vizsga után kb 5 évig nem volt lehetőségem vezetni, végül autóvásárlás előtt vettem pár plusz órát egy másik oktatónál, hogy gyakoroljak. Hát ez az oktató pont olyan volt, mint amilyenről írtál. Pár alkalom után ott s hagytam
2017. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mindenképp válts, ne engedd, hogy elvegye végleg a kedved a vezetéstől. Az, hogy elég sok oktató hasonló temperamentumú, nem menti őket fel, és nem ok arra, hogy parasztok legyenek. Ha teheted válts sulit és érdeklődj az oktatók után,pl ha tud egy ismerős ajánlani, vagy neten találsz infót. hajrá,ne add fel!
2017. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül arra jutottam (mivel pár órám most be van fizetve előre), hogy maradok és ha mégegyszer elkezd csapkodni vagy végig kiabálni velem, mikor rossz napom lesz (nem hangulatra értem), akkor szólok neki, hogy ettől nem fog jobban menni a vezetés, csak még rosszabbul, mert alapvetően egy normális ember. Aztán attól függően, hogy mit reagál erre, eldöntöm, hogy maradok e nála vagy váltok.
2017. nov. 19. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts és jelentsd be valahol. Nem értem hogy lehet ez a norma. Csapjanak már az asztalra az emberek, ez tűrhetetlen.
2017. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!