Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb hosszutavra...

Melyik a jobb hosszutavra Honda vagy Hyundai?

Figyelt kérdés
Uj autoban gondolkodunk , es hosszutavra szeretnenk egy megbizhato autot. Lakastol , munkahelyig kb 2km utazunk. Hetvegen persze tobbet amikor vasarolunk. Szovalez okbol kifolyolag csak szivo motor johet szoba. A honda crv vagy a hyundai i40 kombit neztunk. Ennek idealiselvileg minden. Komfort , csomagtarto stb. Valakinek barmi velemenye a ket autogyarrol? Barmi negativ vagy pozitiv? Akinek van egyik vagy masik , vagy netalan mas otlete erre a celokra (napi 4km utazas)? Szivesen olvasnam.

2017. dec. 28. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen távra lábbusz vagy bicikli való.
2017. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Inkább a Honda. Mondjuk ha csak ennyit megy akkor valamilyen benzines "jobb" lenne.
2017. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
A Hyundai nagyon feltörekvő márka, jó autókat gyártanak. Bár furcsa nekem, hogy miért pont egy CRV maradt vele versenytársként, nem ugyanolyan jellegű autó. Minek neked SUV? Először ez titsztázd magadban. Ha nem kell, akkor ne vegyél, drágábbak, többet zabálnak, és böszmébbek.
2017. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a ketto szivomotor idaig. Csomagtarto a fontos , a jo pakolhatosag miatt. Crvnek meg kimondottan nagy a beltere , es suvok kozott nagy a csomagtere is ami nem elhanyagolhato. Hondaba lenne a civic kombi , de ahoz nincs potkerek , szoval kiesett. I40 be meg nem ultunk , csak videobol lattam meg az utakon. 553 liter a csomagter , de annak meg csapodik a hatulja. Most kimondottan a markara vagyok kivancsi. Ha 5-10 evre szeretnek autot melyik a megbizhatobb.? Tudom hogy tobbet fogyaszt , de a hyundaibol is. 2.0 gdi motort neztem , ami majdnem azonos fogyasztast eredmenyez.
2017. dec. 28. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
A Hyundai és testvérmárkája, a KIA nem véletlenül ad elég hosszú garit, tudják, hogy jó autókat gyártanak. Amúgy jó SUV típusú kocsijaik is vannak. De az i40 szerintem jó választás, nekem problémamentes i30-am van.
2017. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én azért a KIA ceed kombira is ránéznék a helyedben.

Napi 4km az nagyon kevés, télen be fog kormozódni a motorod ha nem mentek vele pályán akkor tavasszal tegyél bele motor tisztító folyadékot a benzinhez kell adagolni.

2017. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha szivo akkor is? Egyebkent nemetbe dolgozunk. De az evi 4-5 palyazas az keves.
2017. dec. 29. 22:20
 8/8 A kérdező kommentje:
A kia ceednel , mar inkabb szoba joheto auto az uj kia optimakombi. Nagyobbes van 2.0 motorja. Megiscsak erosebb.
2017. dec. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!