Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire valós a...

Gon99 kérdése:

Szerintetek mennyire valós a lista?

Figyelt kérdés

[link]

a top 10ben 2 Suzuki is található még pedig azok a modellek amire csak panaszokat hallottam még mi a ti véleményetek?



2017. febr. 2. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerek pár típust. Szerintem helytálló. :)
2017. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomcatters ***** válasza:
Megbizhatosagilag semmi baj nincs a suzukikkal,akiktol hallottad azokrol ............. :D
2017. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honda Jazz az első :)))))) Meg kell mutatni a Becsületes neppernek :D
2017. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komoly autószakértő ismerőseid lehetnek. Nem a 12 éveseket kell suzukiinterjúvolni . Ja várjá most nézem ez a gonkóros. Kb ez minden kérdéshez eddig odaírta h "szar buzuki" csak a níímet a jó mert abba van 700 e km !! Sőt kedden még toyotája volt,hétfőn meg minden japán szar volt neki. Nincs miről beszélni egy ilyennek,korlátolt mint a rakpart.
2017. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ,ez az az hülyegyerek akinek minden "buzukizásból" áll ,de érdemben nem tud hozzászólni semmihez,most is már előkészítette a suzukis kis alaptalan marhaságait. Az oldal bohóca.Örülnél te ha betehetnéd a segged egy suzukiba vagy egyáltalán egy autóba ,akkor legalább nem mocskolódnál a buszmegállóban állva . Dolgozd fel magadban az irigységet ,mert ezekkel a szánalmas hülyeségeiddel csak jobban kinevetetted magad.
2017. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még azt is beszopta h letiltották ,kapott egy kamu üzeneteth bannolták ,és elhitte. Aztán őrjöngött ,családírtással ,miegymással fenyegetőzve :D Szakadtam a röhögéstől. Szánalmas ebben a kicsi országban mennyi ilyen hülye van,és még csak 18 éves..
2017. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Te is kaptál üzenetet tőle? :D Nekem is volt szerencsém hozzá. Érdemes élni,mondjuk nem miatta,nála sokkal intelligensebb emberek miatt. De hát az autómosóba is kell ember,jó lesz az oda,moshatja a "megbízhatatlan" suzukikat,ha a tulaj egyáltalán odaengedi. Más nem gyárba jó lesz még ,ott nem kell gondolkodnia.
2017. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak azon kacagok, hogy a 10 legmegbízhatatlanabb modellből 7 német :D háháhá, szóval mégsem a nííímet a legjobb a világon! :D :D
2017. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem a megbízhatóság szó nem annyira helyes a listához.

"megbízhatósági indexe négy komponensből tevődik össze: a meghibásodások gyakoriságából, a javítási költségekből, a javítások átlagos időtartamából, valamint természetesen a jármű életkorából és futásteljesítményéből"

Hiszen a javítási költségek alaposan felboríthatják a prémium kategóriás autók besorolását, ahol sokkal másabbak a szervizelési költségek.

2017. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!