Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic, Honda Jazz,...

Honda Civic, Honda Jazz, Mitsubishi Colt vagy Ford Focus II?

Figyelt kérdés

Használt japán (ez a ford ford focus kivétel) autót szeretnék venni 1 millióig. A fent felsoroltak közül mindegyikből a legnagyobb motorral (ford 1.6), mert egyetemre (kb110km) és nyáron oda ahol a gyakorlati időmet töltöm (160km kb) is kocsival járnék pályán. Mivel még egyetemista vagyok nem nagyon szeretnék dízelt, mivel ha bejönne egy szerviz nem szeretnék a szüleimtől kölcsön kérni.

Előre is köszönöm a válaszokat, egyéb tanácsokat szívesen elfogadok.


2017. dec. 29. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek közül elég szimpátia alapján dönteni, viszont a pályahasználat miatt egy ilyen kis benzines motornál szép lesz a fogyasztás (hacsak nem állsz be egy kamion mögé 90-100-zal) ráadásul hozzáteszem, hogy ha szervizről van a benzinesnél is kölcsön kérhetsz majd... Városi vagy szaladgálós autókról van szó, amiket nem autópályára találtak ki.
2017. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ElekTamás88 ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdés. Nekem mk2.5 1.6ti-vct focusom van. Szerintem autópályán a 7 literes fogyasztás nem rossz, de ha mégis sok lenne a futómű és a vezetési élmény kárpótol. Igényes külső és belső, a kategóriájában aránylag nagy csomagtartó és utastér.

A felsoroltak közül a Jazz-t nem tudom viccnek szántad, vagy sem.. :-)

A Civic köztudottan jó és strapabíró, de az árai el vannak szállva (ismerősöm 2003-as 1.6os 3 ajtós Civic-jét 1.5m alatt nem adja el).

A mitsubishi colt-ról egyik barátomnak nincsenek jó tapasztalatai az autóról. Kb francia autókhoz lehetne hasonlítani az elektronikáját. Lehet ő nyúlt bele, de a lényeg hogy az 1.3as benzinesre ráköltötte a gatyáját. És hozzátenném, hogy brutálisan kis autó.

2018. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!