Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Indítási nehézséget milyen...

Indítási nehézséget milyen tényezők okozhatnak egy benzines gépjárműnél? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Vásároltam egy autót, és az alábbi hibajelenséget produkálja:


kb 20-25 indításonként egyszer (pontosan nehéz meghatározni) az autó nem indul elsőre, csak második próbálkozásra. Akksira gyanakodtam korábban, ami meg is adta magát nemrég, azonnal kicseréltem. Viszont a hibajelenség új akksival se szűnt meg. Még mindig előfordul, hogy elsőre nem indul.


Mi lehet az oka? Forduljak autószerelőhöz, vagy magam is átnézhetek bizonyos dolgokat? (kezdő autós) 22 / F



2017. dec. 29. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy hibakódot érdemes lenne nézetni
2017. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A megfelelő válasz ez lett volna: kérlek írd le milyen autóról van szó, mert az segít. Egyébként: Ford Focus II 1.6. De a Te válaszodra nem vagyok kíváncsi.
2017. dec. 29. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Legalább annyit nem ártana tudni hogy benzin e esetleg gázolaj. De lehet rossz önindító is.
2017. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
En akkor a megfelelő kerdest nem irom le.....
2017. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Főleg miután még mindig semmit nem tudunk....meg azt sem hogy dizel vagy benzin....tekintve hogy 1.6-osbol volt a focusban dizel meg benzibes is.....azokbol is több fele.....benzinesbol kettő,dizelbol meg három....
2017. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Főcím. Benne van.
2017. dec. 29. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Muhahaha ezt én is elnéztem. Hát ez hogy csak minden 20-25. alkalommal hozza elő a hibát hát.. Én elvinném egy szervizbe
2017. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyertya is lehet vagy a kábel.
2017. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Amikor nem indul elsőre, az öníndító forgatja a motort, vagy csak kattan egyet? Ha forgat és a hangja is normális, én máshol keresném a hibát. Ahogy az első hozzászóló írta, egy hibakód olvasás lehet a biztos kezdési alap a hibakereséshez (még akkor is, ha a kontroll lámpa nem világít). Egyébként nekem ugyancsak Ford autóban (de nem Focusban) hasonlatos hibát a főtengely jeladó cseréje oldotta meg.
2018. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!