Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yzf r1 "big bang" vagy...

Yamaha yzf r1 "big bang" vagy valamilyen autó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 2 éve gyűjtöm a pénzem egy normális autóra, de sajnos csak 3 millió jött össze . önálló próbálok lenni, 25 éves vagyok. Csak az a probléma amit akartam venni az bmw. Viszont ennyiért csak lerúgott 2006 körüli e90 van. Most is van autóm és azért akarok másikat ,hogy jobb legyen a vezetés (most egy régi e46 facelift 320cd-m van amit apámtól kaptam miután lerakta és vett egy újabb típust). Tehát lehet jobb lenne ha inkább motort vennék? Az újabb (amit néztem 2012-es volt) és “élvezetesebb”. Szerintetek megérné ennyi pénzt motorra költeni? (Megvan az A-s jogsim mielőtt valaki belém kötne ,csak szar régi motorom van van.)

Apám foglalkozott autókkal ,de csak roncsokkal és nem szívesen kérem ki a véleményét ,mert úgyis csak a pénzt keresné a kocsiban. Én használni szeretném. A barátnőm azzal próbál lebeszélni ,hogy inkább autót vegyek ,mert ha “gyerekünk lenne” egy új autó praktikusabb. De megmaradna a régi és lenne egy új motor is! Az meg jó kocsi , csak meguntam és az álmom egy komoly gép. Nektek mi a vélményetek? Fontos lenne!



2017. dec. 30. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Hagyd a faszba az álmok üldözését. Elcseszed a pént egy jobb autóra és ugyanez az érzés visszajön fél év múlva üs megint vágysz egy jobbra. Így csak egyre távolabb kerülsz az önállóságtól.
2017. dec. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Önmagamra találtam a kérdésedben.

Nálam is a tipikus jobb autó szisztéma volt évekig, nem volt elég soha sem a "szar 1.6os elsőkerekes" audit vagy bmw-t szerettem volna én is de amikor realizálódott bennem hogy mennyi kéne egy "elfogadható" példányra, illetve hogy mennyibe került volna nekem, onnantól letettem róla, és összevetettem hogy hiába lenne erős autóm talán még kölcsönre is, nem hajtanám ki, azért hogy lássanak vele a lámpánál nekem nem adna annyit.

Így a tartalék pénz mellett megmaradt a kis autóm, és mivel motorozni gyerekkorom óta akarok, így leraktam 23 évesen az "A"t és több év műszaki, illetve fórum olvasgatás után, vettem egy gsxr 600at, ami élményt tekintve olyan hogy magam alá hugyozok, kamaszként is mindig a gyorsaságikat néztem ahogy mennek, ezért akartam én is.


Egyébként meg a motorozás az emberhez mérve pont hogy elérhető kategória, míg az autózás erősen korlátozott lehetőségeket enged...

Bár autóval télen, hidegben is mehetsz, közelébe nem lesz az ereje nyomatéka, egy motorhoz képest.


A gazdag lennék akkor nem okozna gondot az autó vétel sem, de így azt az öröm bombát meg kapom két keréken, ha meg vége a szezonnak, kibírom autóval azt a pár hónap pihenőt.

2017. dec. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Autót lehet tartani olcsó pénzért ha autózni kell. Amúgy meg motorozni jobb.
2017. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy nyugodtan álmodozz csak, mert befogsz savanyodni. Senki se élheti a te életed, te tudod mire vágysz, és nem tudhatod mennyi időd van. Én 2 hete vettem meg egy régi álmom egy 2015-ös ER6N-t :) Csak a szüleimet kérdeztem meg, hogy mi a véleményük. Ha a barátaimat kérdeztem volna biztos elbizonytalanítanak. Szóval hallgass a szívedre.
2017. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek😊
2017. dec. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!