Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jol lehet ki próbálni aTV-t...

Jol lehet ki próbálni aTV-t amit venni akarok?

Figyelt kérdés
Media Markt, Auchan, Tesco vagy hol lehetne ki próbálni rajta azt a filmet, amit pendrájvon viszek?

2017. szept. 7. 07:53
 1/8 belapus ***** válasza:
Ebben a formában nem biztos, hogy menni fog, de elsőként az MM-mel próbálkoznék.
2017. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mediaban tuti, szerintem a tobbiben is, ha szepen kered.
2017. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pendrajvos nem menne? Csak igy tudnam meg milyen az SD adas kepe.
2017. szept. 7. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott, ahol van kiállítva. Tuti 1000%, hogy sehol sem fognak neked egy origi bontatlan tévét kicsomagolni és beüzemelni, hogy kipróbálj rajta egy kalózfilmet...
2017. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ami ki van rakva egy db olyanra gondoltam
2017. szept. 7. 21:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja értelek, a kiállítási darabra gondoltam, igen.
2017. szept. 7. 21:48
 7/8 anonim válasza:

Nyilván bárhol, mert ha nem adnak erre lehetőséget, akkor megköszönöd és elmondod, hogy akkor megnézed máshol, mert olyan üzletet keresel, ahol meg tudsz nézni különböző típusokat egymás mellett és elindulsz azzal, hogy akkor megnézed a másik cég boltjában, hátha ott több lehetőség nyílik az összehasonlításra.

Ezt hallva már nem feltétlen engednek el egy esetlegesen potenciálisnak ígérkező vásárlót. Ha igen, az meg főleg az ő bajuk! Akkor legfeljebb megnézed és megveszed máshol, ahol segítőkészebbek. :)


Aki meg nem akarja megmutatni, az tartsa meg magának! Sok vevője nem lesz.

2017. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Euronics-be is biztos, én is ott vettem, és vittem filmet kipróbálni
2017. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!