Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi Q7, Mercedes ML320...

Audi Q7, Mercedes ML320 vásárlásánál mire kell fokozottan figyelni?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne akinek van, volt ilyen vagy szerelőké. Sajnos csak 8-10 év körüli jöhet szóba.
2017. dec. 30. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kettő, hogy megy párban? Akkor már inkább GL, nem?
2017. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A GL már egy kicsit magasabb kategória.
2017. dec. 30. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Q7 volt 3 hónapig kölcsön, az akkor 2 éves autónak folyamatosan volt valami baja.(leginkább elektronika). Nem nagy dolgok, de az autó normális használatát lehetetlenné tették. Prémiumautó amihez sok extra van, de leginkább extra szopás.

Úgyhogy nagyon meg kell gondolni hogy megveszi-e valaki a lefingott 10 éves prémiumot amik bőven 200.000 km felett futottak és újként is önteni kell rájuk a pénzt.

2017. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy így jobban belegondolok, lehet a GL valamivel nagyobb, mint a Q7. Meg nagyon az ML-hez sem tudok párt állítani, hisz Q5 kanyarban sincs hozzá.
2017. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig az ML pont a Q7 ellenfele, jó az összehasonlítás.

Én a Q7-et javaslom, mondjuk nekem nem volt, de volt és van most is A6-osom, nagyon bevált. Ismerősnek van Q7-es, szintén meg van elégedve vele. Maga a motor és váltó megbízható darabok benne, a légrugó az érzékeny pont, de ez igaz az ML-re is. Szóval a futóműre érdemes nagyon figyelni vásárlásnál, például hogy mikor odaérsz, hogy megnézd az autót, ne járó motorral várjanak, ugyanis ez bevett trükk a rossz légrugós autóknál, mert álló motornál "leül" az autó.

2017. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mivel felső kategóriás autók ezért tele vannak bonyolult rendszerekkel, sok a buktató. Ezért lennék kíváncsi tapasztalatokra.

Köszönöm a válaszokat, Boldog új évet Mindenkinek.

2017. dec. 31. 07:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit én tudok javasolni: nepitelet.hu-n elég sok ML, illetve Q7 tulajdonos osztotta már meg tapasztalatait a járművével kapcsolatban. Továbbá a prohardver.hu fórumán is van autós topik, ott is láttam már olyat akinek Q7-ese van/volt.
2017. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D. Brasco ***** válasza:

"Mivel felső kategóriás autók ezért tele vannak bonyolult rendszerekkel, sok a buktató. "



Ez igy van!és ha te azt hiszed hogy te leszel az a szerencses,aki kifogja majd az aranyhalat a sok lom közül,es neked semmit nem kell majd ra kolteni es mindig jo lesz....tévedsz!!

2017. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy én találom meg a tökéletes autót, de azt sem hiszem el, hogy 50 autóból 50 roncs.
2017. dec. 31. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!