Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zenelejátszó modern autókban?

Zenelejátszó modern autókban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem vagyok egy szakértő, de régi autókba lehetett zenelejátszót venni, ami tud USB bemenetet stb... most itt vannak ezek a nagy autók, mint a Camaro, Lancer Evo X , vagy egy Mercedes-Benz C 2010 (C 180). Ezekben én képeken (mivel valóságban nem volt szerencsém ilyenekben ülni) sehol sem látok zenelejátszónak helyet és gyárilag USB bemenet egyiken sincs, de még memóriakártyának hely sincs. Néhány év múlva szeretnék valami nagyon jó autót venni, de addig is szeretném tudni, hogy ti mit tudtok erről mondani? Ezekben nincs lehetőség egy ilyen egyszerű funkcióra? Köszi!

2017. dec. 28. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy új Skodában is van aux, usb. Szerintem rossz helyen kerested, nem feltétlen a lejátszón vagy magnón van, hanem a középkonzol alján, netán kartámaszon belül stb... De ha véletlen nem lenne akkor bluetooth-al össze tudod kapcsolni a telóddal, ezt már vagy 5 éve tudják az autók, még az alsó középosztályban is
2017. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!