Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audit vagy BMW-t vegyek?

Gabo871022 kérdése:

Audit vagy BMW-t vegyek?

Figyelt kérdés

2.800.000 Ft a keretem (max),ezt pedig a jelenleg meglévő 2012/11-es gyártmányú Opel Insigniámból tudnám kisajtolni. Az opelembe jelenleg 176.000 km van,kitűnő állapotú,automata váltós,dízeles.


Városban használom a legtöbbet,de természetesen átnézek más városokba is,rokonokhoz,vagy szórakozás céljából,de ennek a távolsága 40-60km ami ugye össz távban 80-120km. Az autót minden nap vagy minden másnap használnám. Kivitelre az audi jön be jobban. Sokan azt mondják hogy ha éves szinten 10-12ezret megyek akkor csak benzinest éri meg venni,ellenben így az audiknál eléggé lekorlátozódom,ami a vételárat jelenti,mert így csak 2007 év végi autókat tudok venni,BMWből van még benzinesbe 2009/2010-es kiadás is ennyiért,nagyon jó állapotban 120-150.000 km körül. Válaszaitokat kérlek érveléssel egészítsétek ki. Köszönöm



2018. jan. 1. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen Audi, mert sokkal megbízhatóbb, és minőségibb, tapasztalatból mondom.

De csak úgy zárójelben mondom, hogy biztos nem adnám el a 2012-es Insigniát, egy 2008 körüli akármire.

2018. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgyszintén , meg én sem vennék zsákbamacskát .
2018. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyiket se!
2018. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a kettő közül kell választani, akkor Audit.

Megbízhatóbbak és olcsóbb a fenntartása valamennyivel.Meg, szerintem jobban is néznek ki.

2018. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bírom mikor valaki kijelenti, hogy ez vagy az megbízhatóbb, csak úgy overall modell nélkül. :D
2018. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tartsd meg az Opelt.

Érv: ismered az előéletét, és leírásod alapján hibamentes kocsi. Ráadásul nincs lemaradva annyira összképet tekintve egy idősebb BMW/Audi párostól, mint gondolnád.

9-10 éves használt kocsiknál mindig lesz zsákbamacska faktor, és ennyiért szinte az összes Audi-ban és BMW-ben bőven 200 ezer felett van a km óra állás. Más kérdés, hogy a legtöbbet már visszatekerték.

2018. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Az is az Insignia mellett szól, hogy gyönyörű autó. A BMW és az Audi mellett is. Több autós témában laikus ismerősöm is megjegyezte már, hogy "azta, nézd milyen szép autó", és mit látok, egy Insigniát. A nem laikus ismerősök meg csak azért nem ismerik be, hogy szép, mert divat az Opelt szidni.

2018. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy az Insignia 3,5 évig Olaszban volt ahol a sós tengeri levegő elvileg nem tesz jót a kocsinak. Azóta meg itthon használom de még nincs baja. Viszont most ugye mikor láttam pl az Audikat és láttam hogy Ipadzból van több ismerősöm óvá intett hogy ha ingyen adnák se vegyek Olaszból kocsit. Éppen ezért még ára van az Insigniának addig adnám el :/
2018. jan. 2. 07:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Ipadz=Olasz
2018. jan. 2. 08:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Mások meg dicsérik az olasz autókat, hogy soha nem rozsdáznak el, mert nincs tél és nem sózzák az utakat. És ez a feltételezés közelebb áll a valósághoz, úgyhogy ne izgulj :)
2018. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!