Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Defektes gumi, vajon javítható...

Defektes gumi, vajon javítható még? (KÉP lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Amint a képeken is látható, sajnos beleállt egy csavar a bal első gumimba. Mivel nem eresztett le azonnal, csak másnap délelőtt vettem észre, hogy defektes, addigra eresztett le teljesen. Elvittem a legközelebbi gumishoz, ott azt mondták, nem javítható biztonságosan, mivel túlságosan a futófelület szélén van a sérülés.

Elsősorban gumisok/hozzáértők véleményeit várnám, hogy valóban dobhatom ki az amúgy újszerű gumit, vagy esetleg van rá esély, hogy mégis javítható. Elvégre több szem többet lát.


Előre is köszi! :)



2018. jan. 1. 16:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
Milyen hosszu volt a csavar?
2018. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kb. 3 centi
2018. jan. 1. 16:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát valóban a szélén van, de szerintem ettől még javítható. Ránézésre még egy otthoni javítás sem lehetetlen " gumijavító kukaccal " nem tudom mi pontosan a neve, de ha így rákeresel meglesz.
2018. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Én nem vagyok ugyan gumis, de józan paraszti ésszel: amelyik gumis erre azt mondja egy javítás után, hogy felteszi az nem gumis... nekem speciel eszembe se jutna a javítás, hanem csak a csere. A magad és mások biztonsága miatt...
2018. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg amelyik gumis erre azt mondja, hogy nem javítható, az nem gumis.
2018. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
nem azt mondtam, hogy nem javítható. hanem amelyik utána ezt fel is teszi...
2018. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Közel van az oldalfalhoz de NEM az oldalfal sérült. A gumis helyében meg szerintem sokan ezt mondanák, inkább vegyen egy új gumit ( lehetőleg nála ) mintsem fillérekért megjavítsa.
2018. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán javítható. Vidd el másik gumishoz is.

Nem az oldalfal sérült, ezt még simán tudják javítani.

2018. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen volt nekem is, 2 kis gumishoz elvitem, egyik sem vállalta, de mindkettő egy nagy gumiszervízet ajánlott, ahol rendelkezésre állnak speciális gépek és a hozzá szükséges tudás.

A nagynál szó nélkül megcsinálták egy óra alatt, igaz, valamivel drágább volt, de a 40ezer forintos gumi árának így is csak a töredékét kellett kifizetnem.

2018. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem rég (bő egy hónapja) lett javítva egy ilyen, "kukaccal", nincs semmi baj vele.
2018. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!