Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Defektes gumi, vajon javítható...

Defektes gumi, vajon javítható még? (KÉP lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Amint a képeken is látható, sajnos beleállt egy csavar a bal első gumimba. Mivel nem eresztett le azonnal, csak másnap délelőtt vettem észre, hogy defektes, addigra eresztett le teljesen. Elvittem a legközelebbi gumishoz, ott azt mondták, nem javítható biztonságosan, mivel túlságosan a futófelület szélén van a sérülés.

Elsősorban gumisok/hozzáértők véleményeit várnám, hogy valóban dobhatom ki az amúgy újszerű gumit, vagy esetleg van rá esély, hogy mégis javítható. Elvégre több szem többet lát.


Előre is köszi! :)



2018. jan. 1. 16:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Nagyapámnál találtunk egy pont ilyen nagy csavart a gumiban a múltkor, az is eléggé a szélén volt a futófelületnek. Gumis 10 perc alatt megcsinálta, azóta is tökéletes, nem ereszt. Igazából nem is értem, hogy miért lenne ez veszélyes, durrdefekt ilyen javításból nem származhat szerintem.
2018. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Vidd el gumishoz. Neki ez a szakmája. Ért hozzá. Felesleges itt népszavazást tartani.

Teszemazt ha a többség azt mondja jó ez még. A gumis szerint meg nem. Akkor meggyőzöd, hogy a gyakorin mást mondtak..?

2018. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

12-es

A világért sem akarok okoskodni, meg lenézni bárkinek is a szakmáját, de neked vannak olyan illúzióid, hogy a gumis műhelyekben csak olyan emberek dolgoznak, akik valóban értenek hozzá? :)

2018. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez javítható! A gumi oldalfalán lévőt viszont nem mindne esetben lehet javítani. Futófeleületen megoldható!
2018. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, meggyőztetek!

Elviszem másik gumis(ok)hoz, hátha megbírkóznak vele. :)

2018. jan. 2. 10:56
 16/17 A kérdező kommentje:
Jelentem, elvittem egy nagyobb gumiszervizbe, szó nélkül megcsinálták. Remélem tartós is lesz! :)
2018. jan. 2. 14:53
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz vele semmi baj, ilyesmit még kamionok abroncsin is megcsinálnak, pedig ott sokkal nagyobb terhelést kap a gumi, és ha ott kibírja, akkor egy személyautó esetében röhögve.
2018. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!