Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » RENAULT CLIO 2002 1.2 75LE 3...

RENAULT CLIO 2002 1.2 75LE 3 Ajtós? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél francia autót,lehet hogy most tetszik,de vezetni szar mindet,és kb. műanyag az egész kocsi,szétesik nem működik,valami meghibásodik akkor drága a javítás/új alkatrész!
2010. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert nekem ilyen van és nagyon jó vezetni,sokkal élvezetesebb mint mást,tapasztalat és még nemvolt vele komolyabb baj.
2010. jún. 4. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,majd lesz,és nem lesz olcsó,egyébként próbálj egy rendes autót és majd látod a különbséget:)Talán ha megszokod nem tűnik rossznak,de ha átülnél egy japán vagy német autóba akkor rájönnél:) (és itt nem a luxuskocsikra gondolok,hanem a sima kis városi autóikra!)
2010. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ültem már -Lexus IS

-Passat

-Golf

-Citroen C3

-Toyota Yaris


Lehet azért mert már hozzászoktam,de egyik se tetszett jobban.

2010. jún. 4. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj a többiekkel! Az a lényeg, hogy neked tetsszen. Nekem is Renault-om van és meg vagyok vele elégedve (nincs bajom vele). Bírom, hogy mindenki saját tapasztalat nélkül fikázza a francia autókat...
2010. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor fikázom, de nekem volt is.

Renault 5 :)

Imádtam. Jól ment, megbízható volt és kezes.

Csak a rozsda volt a gond :(

De az újak nagyon szarok..5-6 ismerősömnek volt és mindegyikkel volt vmi baj.

2010. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy van,kanyarba nagyon jó:DFöleg kettesbe végighuzatni:DÁlom
2010. jún. 5. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!